şükela:  tümü | bugün
  • youtuber danla bilic'in yakın arkadaşı olan, eğlenceli ve samimi bulduğum, yeni yeni filizlenen sosyal medya ünlüsü.

danla'nın son videolarında yer almaya başlamış hatta trendyol için çekilen içeriklerinin de parçası olmuş kişidir. şunu gözlemledim; can danla'ya iyi geliyor, ruhuna da sosyal medya kişiliğine de. yani danla'nın iyi yönlerini ortaya çıkarıyor, dostlarıyla güzel bir ilişkisi olduğunu takipçilerinin görmesini sağlıyor. ne bileyim işte, sevimli ve güven veren birisi gibi can.

ayrıca djlik, influencerlık gibi sosyal medya ünlülerinin yaptığı diğer işleri de yapıyor diyebiliriz. ben bu etiketlere artık pek takılmıyorum. bu insanlar ne iş yapıyor, bu paraları nasıl kazanıyor konularını çoktan aşmış olmamız gerek. bence eğlence sektörünün bir parçası onlar. tutunmaları için de insanların dikkatlerini çekmeleri ve sevilmeleri yeterli. parayı da bu noktadan sonra her türlü yolla kazanabilirler diye düşünüyorum. büyük anlamlar yüklemeyip eğlencemize bakmamız lazım.

ara ara eskiden çok kilolu olduğu fotoğraflarını instagram hesabında hikaye olarak paylaşıp, o zamanlar fiziğini değiştirebileceğine kimsenin inanmadığını ama bunu istediği ve çaba gösterdiği için başardığını takipçilerine gösteriyor. eğer kilonuzdan mutlu değilseniz ve bunu değiştirmek istiyorsanız bunun başarılabilir bir şey olduğunu dile getiren bu tarz paylaşımlarını çok seviyorum. şu an taş gibi bir fiziği var çünkü.

kendin gibi olmayı unutma olur mu can? bir kalıba sığdırma kendini, eğlenceli ruhundan da samimiyetini asla eksik etme.
  • (bkz: danla bilic)'in çok yakın arkadaşıdır, komiktir.
  • youtube’da danla bilic’in arkadaşı olarak tanınan, temiz kalpli ve içten olduğuna inandığım komik bir çocuk. ve sempatikliğiyle de survivor’da en çok ilgi çeken yarışmacılardan biri olacağını düşünüyorum:)
  • salak gibi gözüken ama asla salak olmayan, danla bilic 'in kankası. şimdiden youtube camiası arkasında.

survivor kişiliğinin bozulduğu yer olmaz inş.
  • kosusmasi yildiz tilbe'yi andıran, danla biliç'in kankasi.

eşcinsel olduğunu düşünüyorum.
  • cemal can seven kaç kişiyiz burada? diye kötü bir espri yapılabilecek isme sahip olan kişi. onun dışında kim olduğu konusunda hiç fikrim yok.
  • tuhaf biri. sevdim.
  • (bkz: danla bilic) sayesinde tanıdığım, naif çocuk. sempatik, farklı bir aurası var.