• kibar bir erkek değildir ""feminen"" bir erkektir, lütfen kibarlık=feminenlik algınızdan vazgeçin. ayı oğlu ayı kadınlar var. bir erkeğe "feminen" demek size ürkütücü gelebilir ama öyle değildir. gayleri, feminen erkekleri "kibar" olarak tanımlamaktan vazgeçin lütfen. pervasızca maskülen olup yine de kibar ve gentleman olan tonlarca adam var. veya feminen olup ayı gibi davranışlar sergileyen erkekler kadınlar da çok var.
  • lan hani homofobikti bizim millet noluyo lan
  • bu şey değil mi ya hani şu okulda beden dersinde kızlarla voleybol oynayan bi çocuk vardır ya, işte o.
  • turkiyenin aradigi gay. her hareketinden ziril ziril gay oldugu belli olan ama asla sevgilisini göstermeyecek ve herseyi gizli kapilar ardinda yapacak bir karikatür. asla lgbt haklariyla ilgili kelime etmeyecek ve asla gay oldugunu dile getirmeyecek medyatik kisi.
  • survivor yarışmasına katılmış, dizi çekmiş, şarkı çıkarmış youtuber.

herif aşure çıktı.

not: bir daha gündeme gelmemesi dileğiyle. bıktık artık bu tiplerden.
  • gay olmak utanılacak birşey değildir üstteki entryi giren andavala yallah arabistana çomar demek istiyorum
  • tarafsiz bir gozle baktigimda oyunlar bireysele dondukten sonra cemal can ciddi manada agirligini hissettirdi. kaptanlik ve dokunulmazlik oyunlarinda ciddi basari sagladi. baris'in son 1,5 ayda hicbir basarisi yoktu, buna ragmen kazansaydi gercekten sasirtici olurdu. cemal can'a hak etmedi diyenler yarismayi izlemediler mi acaba anlayamadim.
  • temiz güzel farklı ve az bulunan bir cinsten
    şampiyonun bu karakter olması sevindirici
  • en çok da babası su faturasını ödeyemediği için götünde 20 gündür aynı don bulunan gençlerin bu adam için binlerce ücretli sms göndermesine kahroluyorum. gerçekten inanılır gibi değil. inanılmaz bir simülasyonun içindeyiz.
  • başıma bir şey gelmeyecekse aşırı itici bulduğum ünlümsü.
    azalarak bitse keşke.
hesabın var mı? giriş yap