• sekizinci nesil yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • nicki ile palindrom örneği sergileyen yazar. tanıyan bilir, iyi çocuktur.
  • hayatına fazlasıyla burnumu sokmamı hiç gocunmadan kabullenen, fahri ablalığına aday olduğum, yaşının çok üzerinde bir yaşanmışlıkla kaleme aldığı yazılarının takipçisi olduğum çok sevgili badim. umarım çatlayana kadar sever ve sevilir. :p
  • bubble witch oyun geliştiricileriyle ahbaplığı olduğunu düşünüyoruz, warp zone'a girmiş mario gibi aniden bitirdi oyunu.
    bi de buluşucaz tabi buluşucaz diye sanırım beni oyalıyor o_0
  • muhabbetinden zevk aldığım, gönlü zengin adam. bana dünya kitap hediye etmiş, aynı zamanda "bunları oku kritiğini yapıcaz" diye de tembih etmiştir. ailecek hastasıyız.
  • akşam akşam duygulandırmıştır. şu an, duygularımı kelimeler ile ifade etmekten aciz olmasaydım dediğim nadir anlardan biri sanırım. yanımda olsaydı da sıkı sıkı sarılsaydım...

(bkz: #30317525)
  • kayıplara karışmış yazar. smslerime de cevap vermiyor. cevap verseydi iyiydi.
  • muhabbetine, kitap kültürüne, dostluğuna hastayım. hakkında söylenebilecek bir sürü şey var bu adamın. kelimelere dökmekte güçlük çeksem de hayatıma renk katmış, hayatımda büyük bir yer kaplamış olduğunu bilmesini isterim. ve bu sözlerin altının çok daha dolu olduğunu da... iyi ki varsın cemot.
  • arada gitmek gerekmis. sanki gitmese olecek olan yazar. 1.
  • dogum gunu badisi, cikolatali pastam. omrunun geri kalanini coook cooooook mutlu, huzurlu ve bol kitapli gecirmesini diledigim sekerparem.
hesabın var mı? giriş yap