• "ben hayatı delice sevdiysem nasıl,
    diyorum, seni de öyle..."
  • bana keyif, bana zaman, bana güzellik ve dinginlik hediye etti bugün. uzun zamandır aldığım en güzel hediyeydi. *

var olsun!
  • (bkz: #62983952)

iki kedisi oldu. iki kedisi de onu dunyalar kadar sevdi. hayvanlar boyledir azizim. seveni de sevmeyeni de cok net anlarlar. hissederler. bebekler de boyleymis. bir tek insanlar insanlarin birbirlerini sevip sevmedigini anlayamiyor. sevgi uzerine beklentiye giriyor. ama hayvan oyle mi? hayvani seviyorsun, sen sevince o da seni seviyor.

ben bu adami hayvan gibi sevdim ama o yine insanligini yapti. birilerini alip kafanda bir yerlere koyup gecekten oyleymis gibi davranmak da insanliga dahil cunku. olsun. her ne sartlarda olursa olsun kendisine kedi muamelesi yapmaktan geri durmayacagimi bilsin. saglicakla kalsin.
  • geleneksel doğum günü şölenine hoş gelmiş olabiliriz. tabii ki olabiliriz!

yanaklarından öptüğüm uzun saçlı, sakallı falan, karizmatik badim!
  • sekizinci nesil yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)
  • nicki ile palindrom örneği sergileyen yazar. tanıyan bilir, iyi çocuktur.
  • akşam akşam duygulandırmıştır. şu an, duygularımı kelimeler ile ifade etmekten aciz olmasaydım dediğim nadir anlardan biri sanırım. yanımda olsaydı da sıkı sıkı sarılsaydım...

(bkz: #30317525)
  • arada gitmek gerekmis. sanki gitmese olecek olan yazar. 1.
  • bugunlerde biseyler karistirdigindan suphelendigim esrarengiz yazar. okuldaki kalorifer ustaligi isini basariyla yaptigini biliyorum. cocuklarimiz onun sayesinde usumuyor. fekat ogretmenligi hakkinda bi bilgim yok. sakaysa cok komik. ciddiyse gulmedim.
  • dogum gunusu kutlu olsun dedigim yazar. hediyesini de yolladim fix deposit. telefonunun bataryasi biraz daha uzun dayansaydi yaptigi reformlari daha net hissedebilirdik...
hesabın var mı? giriş yap