şükela:  tümü | bugün
  • yalandır, yalan değilse de büyük rezalettir. benim bakış açıma göre, bu adam vatanı uğruna şehit olmuşsa isterse hristiyan olsun. sen o cenazeye katılmak zo run da sın. tersi terbiyesizliktir. ben böyle bir habere inanmıyorum,inanmak da istemiyorum. hele bunu koskoca ülkenin genelkurmay başkanı demişse daha ne diyim...bazen internette böyle yalan haberler dolaşıyor, gaza gelmemek lazım. bu haberleri kim ne diye çıkarıyor? madem çıkarıyorsun git ses kaydı al kanıtla paylaş yani. birileri kıçından laf uyduruyor gibime geliyor.
  • ne idüğü belirsiz bir twitter hesabı hassas bir dönemde kaynaksız maynaksız bir iddiada bulunur ve o mesnetsiz iddia yine kaynak maynak aranmadan gelinir sözlükte paylaşılır. bir gazeteci iddia etse anlayacağım. iddia eden tam anlamıyla ne idüğü belirsiz biri. cemaatçi midir, ajan mıdır nedir belli değil. sözlükçü arkadaşımızın bu düşüncesizliğinin acep sebebi nedir?

ekleme: ne idüğü belirsiz twitter paylaşımını sözlüğe taşıyan arkadaşı inceledim, iyi niyetli olmadığı kanaatine vardım. söyleyeceklerim bu kadar.
  • ergen iddiası gibi duruyor ya da kastılı kafa karıştırma çabası. mantık var akıl var... sosyal medyada kanıtsız iddiaları ciddiye almamak lazım.
  • şehitler arasında ayrım yapılmamalı, yalan olduğunu umduğum iddia
  • mabad haber ajansı güneyden bildirdi.
    dezenformasyon yapılmaya çalışıldığı ortada.