şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aynadaki gözyasi, öpücük budalasi.
 • entalpi konserleri öncesi mikrofonun kontrolünü test test testis diyerek yapıp konser için bekleşenleri yaran , şimdiki konserlerinde ise korumalara gıcıklık olsun peşinden koşsunlar diye habire sahneden seyircilerin arasına atlayan , oradan oraya zıp zıplayan , sahne performansı erhan guleryuze 5 basan neşeli kişilik
 • miy miy sarki soyleyen bir kisidir. erhan guleryuz'u hic sevmesem de sesine bir sey diyemem ama bu adam sanki cocuk korosundan firlayip gelmis gibi sarki soyler. sesi cigdir, cocuksudur, oturmamistir. zorla mi soyletiyorlar diye merak etmiyor degilim hani.
  bir ara (itiraf.com'da galiba) ciddi ciddi gitar calmayi bilmedigine dair iddialar vardi. iddialar yanlissa, calmayi biliyorsa bile derhal unutmasini, beste yapmamasini, grup kurmamasini, album cikarmamasini rica ediyorum buradan.
 • bu sıralar stüdyoya girmiş, harıl harıl albüm hazırlayan şahıs. pekala, çok da harıl harıl değilse de iyi niyetle çalışan kel kişi.
 • saba tümer ile bu gece'de gözlüklerini çıkardığı vakit, bunca yıldır büdü kaşlarından komplekse girdiği için gözlük takıyor olduğu hissiyatını bizlere aşılamış olan insan evladı. nitekim erhan güleryüz'ün de kalın kaşlı bir tip olduğunu dikkate alır iseniz, çaktırmadan ikisinin de aynı kompleksin esiri olabileceği ihtimaline ulaşabilirsiniz.
 • bi gun bir muhabirin "hakkinizdaki gitar calamiyor dedikodularina ne diyorsunuz?" sorusuna karsilik, kamerayi elle kapatmaya calisarak; "kim demis onu. ben bir elimle gitar calarken bir elimle piyano calarim. kamerayla niye geliyorsun hem kardesim, kamera yokken sorsana bunlari" diyen insan.
 • erhan güleryüz'ün antalyanın bir yerlerinde bir barda söylerken görüp beğendiği ve birlikte ayna grubunu kurduğu; bir zaman sonra da grupta ikinci planda kalmanın etkisiyle gruptan ayrılma kararı almış kişidir, belki şarkıcıdır da ama sanatçı değildir sanırım.
 • ayna'dan ayrılınca grup destan diye bir gruba katılmış olan müzisyen. sonra haber alamadım.
 • çocukken hastası olduğum ayna grubunun vokallerinden biri idi. daha sonra gruptan ayrılıp başka bir gruba geçtiğini biliyorum, da bu ben ayna grubunu sevmeyi bıraktıktan yıllar sonra mı oldu onu bilemiyorum, ayrıca yeni grubun akıbeti de pek hoş gitmedi ki duymadım/görmedim bir yerlerde. ayrıca (bkz: umut sarikaya)

  ek: bakınız'daki umut sarıkaya'yı açıklamamam saçma olmuş sanki: umut sarıkaya'nın, ayna'nın keli'nden bahsettiği bir karikatürü var idi. onun gerçek ismini hiç kimsenin bilmediğini söylüyodu galiba. ve fakat, maalesef, karikatürü bulamadım. bulan varsa beri gelsin.

  ek 2: sevgili likor karikatürü bulup göndermiş sağ olsun. bahsettiğim karikatür:

  http://www.karikaturbul.com/4900