şükela:  tümü | bugün
  • aklı başında çaylaklardan.

en kısa zamanda yazar olsun lütfen.
  • yazar olmayı en çok hak eden çaylaklardan biri.
  • son zamanlarda yazdıklarımı favlayarak dikkatimi çeken çaylak. ben de onun yazdıklarına şöyle bir baktım. yazdığı entryler hoşuma gitti. kendine has bir tarzı var. umarım yazar olup aramıza karışır en kısa zamanda.
  • neden hala yazar yapılmamakta ısrar ediliyor diye sorduğum arkadaş.

muhafızlar bana kanzuk'u getirin!
  • son zamanlarda ne yazsam favlayarak dikkatimi çekmiş olan çaylak. merak edip yazılarını okudum, güzel şeyler yazıyor.
    bir an önce yazar olması dileğiyle.
  • güzel alıntılar yapıyor, çok okunan çaylaklardan. 3 aylık çaylak olarak bu gidişle en az 1-1,5 yılı var yazar olmak için. çaylak dediğime bakmayın çoğu yazara taş çıkartır. umarım tez zamanda terfi eder.
  • fethim v2.0 sanırım

çaylaklara mesajımı açıyorum istersen yazabilirsin
  • çok güzel entryler yazarak gerçekten kendisini okutan çaylak yazardır. paylaştığı aforizmalar ve hikayeler bir solukta okunur. başarılarının devamını diler en kısa sürede yazar olmanı isterim.
  • dünden beri oturdum yazdıklarını okuyorum. gerçekten çok keyifli. mutlu oldum okurken.
    kanzuk iş başına lütfen!*
  • boş vaktinin, bol olduğunu düşündüğüm yazar adayı.

şu ana kadar yazdığı entrylerin bir kısmını inceledim, hiç de öyle laf olsun torba dolsun cinsinden kaleme alınmış şeyler değil. bununla da kalmamış favladığı entrylerin bir kısmına da baktım. onlar da sözlüğün geldiği seviye göz önüne alınacak olursa cımbızla seçilip karantinaya alınmasını gerektirecek kadar kaliteli ve kayda değer entrylerdi.

yazdığı entryleri geçtim, bir insanın bu kutsal bilgi çöplüğünün içinde o tür entryleri bulup favlaması bile başlı başına zaman harcamasına neden olan bir emek.

tez vakitte yazar olmayı başararak, çöldeki vaha olmayı layıkı ile üstlenir umarım.