şükela:  tümü | bugün soru sor
 • photoshop, illustrator, indesign konularında bir çok eğitim videosu bulunan youtuber. aha da kanalı; youtube

  yayınladığı videolar özenle izlenir, takip edilirse uzmanlaşmak istenilen alan için ciddi anlamda yol alınacaktır.
  videolarındaki anlatım tarzı ve profesyonelliği dikkat çekiyor. tüm programlarda videolar konu konu ayrılmış ve anlaşılır hale getirilmiştir.
  ayrıca web tasarım alanında html, css, jquery, bootstrap gibi konularda eğitim videoları mevcuttur.

  sitesinde fotoğraf çekimi yaptığı da yazıyor. yakında bu alanla ilgili de video çekmesini umut ediyorum. şimdiye kadar birçok seminer ve workshop vermiş.

  merak eden burdan bakar; www.cengizceylan.com

  videolarında çok fazla “arkadaşlar” demese iyi eğitmen aslında.
 • photoshop, web tasarımı konularında uzman bir eğitmen. instagram adresini de şöyle bırakayım.

  başlıktaki ilk entry'de belirtilen kanalı haricinde photoshop ve photoshop'a giriş konusunda çektiği birkaç videonun olduğu şu kanalını da tavsiye ederim. ama sanırım ilk entry'deki kanal daha aktif olacak.

  fotoğraf konusunda ödüllü, resim ve web tasarımı konusunda birçok seminer vermiş, çok sayıda sergiye gerek kuratör gerekse katılımcı olarak emek vermiş, workshop eğitimleri de olan bu beyefendiyi ben takibe aldım, videolarında gayet sade ve anlaşılır şekilde anlatıyor. diksiyonu da düzgün. photoshop konusunda eylül veya ekim ayında da kitabı çıkacakmış, bu kitap da videoları kadar öğretici olacaksa instagram'da zayıf gördüğümüz 300 kiloluk ablaların sayısında artış gözlemlenebilir. önümüzdeki kış aylarına bu yüzden dikkat diyorum.

  kendisine ulaşmak için web sitesini de kullanabilirsiniz bu arada, iletişim kısmından gelen tüm sorulara cevap veriyormuş.