şükela:  tümü | bugün
 • sakat adama sağlam raporu veren doktor. edeceğim küfürleri yazmayacağım ama içimden şerefli şerefli laflar ediyorum.
 • eskişehir osmangazi üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünden bir yardımcı doçent.

  http://iibf.ogu.edu.tr/cdinc/
 • levent'te therapy art center isimli rehabilitasyon ve terapi merkezinde faaliyet gösteren spor hekimi. kendisi özellikle futbolcular arasında oldukça popüler. derdime derman olmasını umut ediyorum.
 • rivayete göre european integration gibi alakasız bir derste 41 kişilik sınıfta 27 kişiyi bırakarak adını tarihe altın harflerle yazdıran osmangazi universitesi hocasıdır. *
 • keyifli bir insandır. cin gibidir. babacandır. yardımlaşmacıdır. paylaşımcıdır. başlarda soğuktur, insan ilişkileri sıkıntılı biraz dersiniz. sonra anlarsınız ki o başka bir boyutta geziyor. anlık bazda sizin düşündükleriniz ile onun düşündüklerinin aynı ya da farklı olması gibi bir durum yok. ikiniz de doğru düşünüyor olabilirsiniz ama o mutlaka her 100 kişiden 1 kişinin düşüneceğini düşünüyor, siz ise genellikle geri kalan 99 kişinin düşündüğünü.. yani düştünüz mesela, ''iyi misin?'' demez, ''ayakkabın kaç numara?'', ''aman ha uçarsın da'' diyebilir, ya da birşey demez, devam eder yürümeye. mutlaka sizin için canı yanar, üzülür ama gariptir biraz işte. uzun yazarsın kızar, kısa yazarsın çizer. laf salatası yaparsan hiç sevmez. kısa cümle sever. kelime tasarrufu modu açıktır çoğu vakit. lafın tamamı aptala söylenir mottosunu benimsemiştir. bir kelimeyle yorum yapar bazen, sonra ne demek istedi şimdi bu hoca diye düşünürsünüz. sorusuna kafasındaki cevapla alakasız bir yanıt verirseniz ve cevabınız gerçekten kötüyse ''saçmaaa'' der kahkaha atar, ama bunu sizi gücendirmek için yapmaz, gerçekten komik geldiği için yapar. güzel bir cevap verirseniz ''güzeeeeeel'' der. boğaziçili olmasıyla sık sık övünür. bazen akademisyenliğe lanet eder. her insan gibi kimi günleri keyifli, kimi günleri daha az keyiflidir. bir de çok fazla facebook grubu açar.

  özet: farklı bir düşünce sistematiğine sahiptir. öğrencisini düşünür. fakat işe yaramayacak adama da prim vermez. öğrenci derslerinde başarılı değildir, ama sosyal yönü kuvvetli, iyi niyetli, düşünen, usulünce tartışabilen biridir, sever, inner circle'ına dahil eder. böyledir işte cengiz hoca; anlayana baba, anlamayana bela.
  allah razı olsun, emeği büyük.
 • esogü'de akademisyen. kendisinden sürekli iyi notlar almama rağmen lisans döneminde dersime girmesini istemezdim. fazla yorar öğrenciyi. sosyal medyayı aktif kullanır. okul saatleri dışında da öğrenciyi rahat bırakmaz. hayatınızın merkezine oturur. kesinlikle farklı bir insandır. farklı düşünür ve farklı değerlendirir. düşünme şeklimin, olaylara karşı tutumumun yüzde doksanını kendilerine borçluyum. bu laneti ölene kadar taşıyacağim çünkü cengiz hoca herkes gibi düşünmez. herkes gibi olamamak da derttir bu dünyada. kıymetli bir insandır. kıymetini yüksek lisans yaparken daha da iyi anladım. mumla arıyorum cengiz hocayı. öğrencileri de kıymetini bilsinler. el-cevab dediğinde hemen atlamasınlar. büyük ihtimalle onun aklındaki cevabı veremeyeceksiniz.