*

şükela:  tümü | bugün
 • 1976 ankara doğumlu olup 2000 yılında gata tıp fakültesinden tıp doktoru olarak mezun olmuştur. 2001-2003 yılları arasında hakkari’de mecburi pratisyenlik hizmetini tamamladıktan sonra 2003-2007 yılları arasında istanbul gata haydarpaşa eğitim hastanesinde uzmanlık eğitimini alarak ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı olmuştur. 2007-2011 yıllarında diyarbakır ilinde görev yaptıktan sonra 2011 yılında denizli’de çalışmaya başlamıştır. 2013 yılından itibaren nörobilim grup bünyesinde nb psikiyatri dal merkezi’nde ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı ve aynı zamanda kurum mesul müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir

  farmakoterapi (ilaçlı tedavi) uygulamalarının yanında tms (transkraniyal manyetik stimülasyon) , düşünsel ve duygulanımcı davranış terapisi, aile terapisi, bilişsel terapi, hipnoerapi, emdr, grup terapileri, bağımlılık ve obezite terapileri ve cinsel terapi uygulamaları yapmaktadır.

  web adresi
 • ingiltere'de yaşayan kürt akademisyen. doktorasını essex üniversite’sinde 2010 yılında bitirmiş ve tezi 2012 yılında "the kurdish national movement in turkey: from protest to resistance" adıyla yayınlanmış. ingilizce'sini almak istediğinizde fena halde pahalı olan bu kitabın türkçe'si çok daha uygun bir fiyatla "türkiye'de kürt ulusal hareketi: direnişin söylemi" adıyla yayınlanmış durumda. okurken ilk bölümleri bana fazlasıyla teorik geldiğinden zorlanmıştım ama hemen geçiyor, korkmayın.
 • ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi işletme bölümlerinin enerji finansmanı derslerine giren akademisyen. ayrıca türkiye'de enerji piyasası denilince akla ilk gelen isimdir. mülkiye mezunudur.
 • enerji finansmanı sınavı öncesi soru sormak için odasına gittiğimizde bizi ayakta purosunu yakarak karşılayan, sınavdan 3 saat önce soruları neredeyse veren, mülkiyenin karizmatik, cömert ve en kral hocası.
 • yap işlet devret modelinin üstadı. bu konuda ve elektrik piyasası konusundaki türkiye'deki ilk yayınların sahibi.
  enerji hukuku dergisi'nde enerji piyasası ile ilgili ilginç ve farklı analizleri var.
 • rezaleti bu sabah bize yasatmis olan diplomasinin ne ise yaradigini anlamadigimiz sahis.

  1.5 senedir terapisine dahil oldugu yavrumuz dun aksam saatlerinde bileklerini kesmek suretiyle intihara kalkisti ve o an gerekli oldugu halde bir turlu cengiz gunes isimli bu sahsa ulasilamadi. bu sabah klinigine giden ailesine ise "ben acil servis miyim" gibi doktora yakismayacak sozler sarfederek psikiatr kimligini cok guzel bir sekilde ifade etti.

  boyle yuz karasi doktorlarin da arada bir terapiye gidip hastalarina ve hasta yakinlarina nasil davranacagini ogrenmesi gerekiyor. ben su an hastalarina verdigi ilaclarin dozundan bile supheliyim. ya olseydi?
 • mesleğini son derece başarılı icra eden bir hekimdir.
  müspet sonucu danışanın kendisinin istemesi sonuca ulaşmakta çok etkilidir şüphesiz. ama ihtiyaç ve yöntem konusunda bu kadar net ve kararlı, icrasında da bu kadar başarılı olmasaydı sanırım süreçten çok çabuk kopardım.
  böğrümün üstündeki öküzler birer birer kalkıyor. uzun zamandır kendimi bu kadar hafif hissetmemiştim. sağ olsundur, var olsundur.