*

şükela:  tümü | bugün
 • 1976 ankara doğumlu olup 2000 yılında gata tıp fakültesinden tıp doktoru olarak mezun olmuştur. 2001-2003 yılları arasında hakkari’de mecburi pratisyenlik hizmetini tamamladıktan sonra 2003-2007 yılları arasında istanbul gata haydarpaşa eğitim hastanesinde uzmanlık eğitimini alarak ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı olmuştur. 2007-2011 yıllarında diyarbakır ilinde görev yaptıktan sonra 2011 yılında denizli’de çalışmaya başlamıştır. 2013 yılından itibaren nörobilim grup bünyesinde nb psikiyatri dal merkezi’nde ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı ve aynı zamanda kurum mesul müdürü olarak çalışmaya devam etmektedir

  farmakoterapi (ilaçlı tedavi) uygulamalarının yanında tms (transkraniyal manyetik stimülasyon) , düşünsel ve duygulanımcı davranış terapisi, aile terapisi, bilişsel terapi, hipnoerapi, emdr, grup terapileri, bağımlılık ve obezite terapileri ve cinsel terapi uygulamaları yapmaktadır.

  web adresi
 • ingiltere'de yaşayan kürt akademisyen. doktorasını essex üniversite’sinde 2010 yılında bitirmiş ve tezi 2012 yılında "the kurdish national movement in turkey: from protest to resistance" adıyla yayınlanmış. ingilizce'sini almak istediğinizde fena halde pahalı olan bu kitabın türkçe'si çok daha uygun bir fiyatla "türkiye'de kürt ulusal hareketi: direnişin söylemi" adıyla yayınlanmış durumda. okurken ilk bölümleri bana fazlasıyla teorik geldiğinden zorlanmıştım ama hemen geçiyor, korkmayın.
 • ankara üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi işletme bölümlerinin enerji finansmanı derslerine giren akademisyen. ayrıca türkiye'de enerji piyasası denilince akla ilk gelen isimdir. mülkiye mezunudur.
 • enerji finansmanı sınavı öncesi soru sormak için odasına gittiğimizde bizi ayakta purosunu yakarak karşılayan, sınavdan 3 saat önce soruları neredeyse veren, mülkiyenin karizmatik, cömert ve en kral hocası.
 • yap işlet devret modelinin üstadı. bu konuda ve elektrik piyasası konusundaki türkiye'deki ilk yayınların sahibi.
  enerji hukuku dergisi'nde enerji piyasası ile ilgili ilginç ve farklı analizleri var.
 • eski asker ve tabip subay. rütbesi en son binbaşıydı sanırsam oradan emekli oldu. muhalif kimliğe sahip atatürkçüdür atatürk askeridir. emekli olduktan sonra denizli'de uzm. dr. cengiz güneş muayenehanesi adında kendine özel klinik açmıştır. ruh ve sinir hastalıkları tedavisinde alanında en iyiler arasında yer almaktadır. yani iddia edilen bu. bu yüzden de bir çok hastası vardır. biraz yorumları kurcaladığınızda hemen hemen gidenlerin çoğunun memnun ve ya olumlu yorum bıraktığını görebilirsiniz. ben onların yalancısıyım. fiyatlar ise ilk muayene 200 lira kontroller 150 lira psikoterapi ise 300 liradır. şehit ve gazi yakınlarına ise ilk muayene 100 lira kontroller ise 80 liradır. fiyatı bu kadar pahalı olmasına rağmen bir çok talep var öyle ki aylar öncesinden randevu alınıyor hemen bulmak sıkıntılı şansınıza göre değişir. sadece şaşırdığım nokta bu adamın halen ülkeyi terk etmemiş olması. yurt dışına kapak atabilir daha çok para kazanabilir daha kaliteli bir yaşam sürebilir o imkanlara sahip. ama kendi memleketinde hizmet etmeyi tercih etmiş gerçek bir atatürk askeri olsa gerek. elbette fiyatları pahalı ancak ülkede ucuz bir şey kalmadı kendince hakkı olan parayı istiyor diye düşünüyorum istese çekip gidebilir buradan kazandığının mislini kazanır (bildiğiniz gibi bir çok ünlü alanında uzman ve en iyi türk doktorlarımızın çoğu yurt dışında hizmet veriyor) ama yapmıyor şahsen ben bu davranışından dolayı tebrik eder bir dakikalı saygı duruşuna geçerim. okuyorsanız selamlar komutanım.
 • rezaleti bu sabah bize yasatmis olan diplomasinin ne ise yaradigini anlamadigimiz sahis.

  1.5 senedir terapisine dahil oldugu yavrumuz dun aksam saatlerinde bileklerini kesmek suretiyle intihara kalkisti ve o an gerekli oldugu halde bir turlu cengiz gunes isimli bu sahsa ulasilamadi. bu sabah klinigine giden ailesine ise "ben acil servis miyim" gibi doktora yakismayacak sozler sarfederek psikiatr kimligini cok guzel bir sekilde ifade etti.

  boyle yuz karasi doktorlarin da arada bir terapiye gidip hastalarina ve hasta yakinlarina nasil davranacagini ogrenmesi gerekiyor. ben su an hastalarina verdigi ilaclarin dozundan bile supheliyim. ya olseydi?