şükela:  tümü | bugün
 • arabesk müziğin bir delişik insanı dahadır... bitanem isimli parçasıyla asıl çıkışı yapan bu açık alınlı arkadaşın sözleri bir yana besteleri takâtlidir... çok sevilir underground arabesk dinleyen gençler arasında, "bilseydim" isimli parçasını da ben çok severim misal...

  bi sürü şarkıcı bu adamın şarkılarını söylemektedir ayrıca, "beste verir" sağa buna...
 • bu besteveren evladi hakikaten yeni bir soluk mudur, nedir? respirasyon cihazina baglanmis da bir turku tutturmusum sozlerini ben seviyorum cengiz'in. cengiz in gavurun kizi out.
  cengiz cok efendi, gercekten. bir konusma gosterisi programinda yaninda oturan delifisek kiz sarkici, ki ismini unuttum simdi halbuki sirf o kizin ismini anmak icin bu girintiyi yapiyordum, herneyse o kiz sarkici ile, ki rock muzikcisi ve imaj makinesi olarak okutuluyor okullarda, bitanem isimli melodik sarkiyi seslendirirken, afedersiniz, kizin ustune abanmasina ses cikaramamis, istifade-i firsat deyip daha da yanasmis, neredeyse ayni muzu yiyen, ayni kulahtan dondurma yalayan iki mutlu cocuk gibi tutunduklari mikrofona sarkilarini soylemisler, yetinmemisler, oturduklari yerden birbirlerine kas goz yapmislar, ve saniyorum konusma gosterisi programi sonrasi imkansiz asklarini o gece alevlendirip sabah sondurmuslerdir.
  temiz anadolu delikanlisi tribinde samimi oldugunu gozlediysem de aksam evde mor sacli rockci kiz ile salingacta mallangiclandiklarini gozumun onune getirdigimde gidiklaniyorum.
 • üretkenligi kayda deger biri olmakla beraber sanatcı sıfatını tasıyamayacak kadar cahil buldugum biridir. televolelerde sık sık görülür ve su günlerde karga sesli silikonlu ve dul bir hatunla ask yasamaktadır. adam harbiden asık gibi görünmekte lakin kadın terketmeye ve sıkılmaya musaittir.
 • istanbul'da kapkac cetesinin basi oldugu icin hapse atilan seren serengil'in ex'i.
  sucunu itiraf etmis.
 • seren serengilin don götürdüğü kişi
 • seren'le bugün evlenmişler.
 • asıl adı salih imren.
  yıldız tilbe'nin erkek versiyonu batmanlı şarkıcı. 1995 senesinde inanamam, 1997'de bi tanem ve son olarak da 2000 senesinde gönül durmaz albümlerini yaptı. özellikle ilki olmakla birlikte 3 albüm de çok güzeldi ancak o tatlıses'e verdiği bi tanem ve ağlıyorum kahrımdan şarkılarıyla ismini duyurdu. inanamam albümü öncesi hollanda'daki eşinden ayrılmış. bir çocuğu var. 2003'ün kasım ayında da kapkaç-yankesicilik yaptırmak ve haraç toplama suçuyla hapse atıldı. hapisane günleri içinde sevgilisi olan seren serengil'le evlendi ve boşandı.
  hapishane, evlilik-boşanma derdi çeker de umarız; hapisten çıktığında bomba gibi şarkılarla döner diye umut ediyoruz.
 • 9 aylık mapustan çıkmış kişiymiş.
 • ''klasik türk erkekleri gibi beni hiç bir kadın bırakamaz muhabbeti yapmayacagım ama hiç bir kadın beni bırakamaz'' gibi e$siz bir cümle kurmu$ insan. sonradan olma cete lideri.
 • röportajda eşi seren serengil'e hitaben söyledigi "hayatı ünlüler çiftliginde ögrenecegine gelsin burada ögrensin. bir kadın çorabını yıkamayı bilmez mi?" cümlesini takdir ettigim şarkıcı kişi...