• inşaatın 4. katına çıkıp kuma atlamadan farkı olmayan hareket. dünyanın en gereksiz hareketleri sıralamasında ilk 10'a girer, bu ne lan?
  • videonun en güzel yeri; yere iner inmez iki sokak köpeğinin kontrole gelmesi. sağlık ekibi sanki:
    - karabaş bey var mı kırık çıkık?
    + ilk koklama sonucu bir sorun göremedim hocam.
  • hipster okşayıcı faaliyet.

ne sportif, ne tarihi açıdan hiçbir teknik manası yoktur.

dostlar alışverişte görsün...
  • amk hazerfan uçuşu diye reklamını yapıp paraşütle atlamış.
  • izmir fuarında vardı böyle bir kule. tepesine çıkıp paraşütle yere gömülüyordun.

bundan ne farkı var bu etkinliğin?
    etkinlikten çok rezalete benziyor, bunun için alıkonan her türlü devlet hizmeti için bu adama fatura kesilsin amk.
  • (bkz: komik)
  • ntv haber uygulamasının bildirimi geldi tarihi atlayış diye. bende o an açtım tabi kota yeme pahasına. daha atlarken bu ne amk diye kapattım.harcadığım kotaya üzülüyorum şimdi
  • basının çifte standardını gözler önüne seren olay. sabri bey benzer bir atlayış yaptığında stüdyodan kovuldu. cengiz koçak atlayınca kameralar dizildi.

hezarfen mezarından kalkıp izlemeye gelse sorardı "cengiz bey napıyorsunuz?" diye.
  • elin adamı uzaydan atlıyor (bkz: felix baumgartner) atlayış bizimkisi galatadan paraşütle atlayınca bağırarak seviniyor. küçük şeylerden mutlu olmayı yanlış anlamışız sanırım.
  • akillara su atlayisi getirmistir.
hesabın var mı? giriş yap