şükela:  tümü | bugün
 • hoşlandığınız kız chiellini'yi defansa mı çağırdı?

  platoniksiniz ve açılamıyor musunuz ?

  yoksa sislerin arasından sciroccosu ile çıkan berkecan türevi biri ile nargile kafeye mi gitti ?

  o zaman doğru adrestesiniz.

  mucize çözüm: cengiz terapisi

  aşkın patolojik bir vaka olduğu varsayımı altında bundan kaynaklanan manevi acının dindirilmesi için uygulanan cengiz terapisi ile birçok derbederin sağlığına kavuşup serengeti ovalarında sağlıklı bir şekilde tekrar yürümeye başladığı görülmüştür.

  tedavi için gerekli ekipman:

  tesisatlı şahin veya tuningli honda civic: bu terapi için söz konusu araçlar bir hastanenin göz bebeği olan mr cihazlarına eşdeğerdir.

  siz hariç 3 -üç- sap : söz konusu arkadaşlardan birisinin ağzının çok iyi laf yapması gerekmektedir. belli araliklarla bu arkadaş: ağğbi sana kız mı yok ? ağbi boşver diyerek adeta bir anestezi uzmanı gibi sizi uyuşturacaktır. olası bir polis çevirmesinde: ağmirim arkadaşın canı sıkkındı da ondan çıktık, kız misilisi diyerek olası komplikasyonlara karşı da önlem alacaktır.

  esasen 3 -sap- dedik ama arkaya maket koysanız bile olur. araç içerisine sigara dumanı basılması şart olmakla beraber nargile veya durumun vehametine göre egzoz dumanı da basılabilir. bu durumda 4 camın açık olması gerekmektedir.

  işlemin uygulanışı: kızın evinin bulunduğu ada etrafında bir cengiz şarkısı - duruma uygun ancak ağır vakalarda tercihen umut yere batsın, aşk yere batsın- boyunca yaklaşık 4 dk trafik yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 2 tur atılmak suretiyle -bu arada kızın sizin getirinizden haberi bile yok, muhtemelen fosur fosur uyuyor- terapinin ilk adımı tamamlanır ve ana cadde üzerinden eve dönmek suretiyle terapi tamamlanır.

  ayrıca bu terapinin muadilleri olarak ümit terapisi, hakan altun prosedürü ve arif susam yaklaşımı olarak alternatif uygulamalar da.mevcuttur.

  sonuç olarak bu kadar sacma bir şeyi yapmanızı asla tavsiye etmem. iş bu entry sözlüğün eskiden bir bilgi kaynağı, bir geyik kaynağı olduğu günlere özlem nedeniyle kaleme alınmıştır.
 • son servisi atmış full tesisatlı hatlı minibüste tın tın ilerlemek suretiyle şu an başladığım terapi yöntemi.

  cengiz terapisi
 • size daha iyi bir yöntem sunuyorum. bağıra bağıra defalarca bunu söyleyin need you most kuşsunuz artık (bkz: swh)