şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aktroll
  • recep tayyip erdoğan hayranı troll.
  • türk askerlerinin yakılarak şehit edilmesi olayına tepki gösterenleri terörist ilan etmiş türk düşmanı.
    bu yazara göre işid haklı herhalde.
  • aksevdalı.
  • akit okuru
  • kanıtsız bir şekilde insanlara iftira atmaktan çekinmeyen yazar. iki farklı başlıkta da aynısını yapmış.
    1, 2, 3, 4

ayrıca yazdığı entryler tutarsızlıklar ile doludur. benzer konuların bazılarında esip gürlediği bazılarında ise görmezden geldiğini gözlemledim. mesela parti başkanının varlık fonu'nu yönetmesine ses çıkarmazken başka bir partinin sahip olduğu ama kâr alamadığı şirket hisselerini eleştirir. ve bunu yaparken demokratik yönetimlerden falan bahseder. sorduğunuzda yapabildiği şey sadece hakaret etmektir.

örnek

benim aptallığımı sorgulayan bu şahıs demokratik ülkelerde devlet yöneticilerinin borsada işlem gören şirketler hakkında beyanda bulunmalarına tepki göstermez.

maltepe'de çöken binada bir sürü kurumun bir sürü kusuru varken olayı tek bir yere bağlamaya çalışır.

sayıştayın yayınladığı bir sürü skandal rapora sesi çıkmazken chp'nin belediye başkanı adayında cengaver kesilir.

ha bu arada, bunları yaparken kaynağı sorgulamaz. ama ne zaman ak parti aleyhine bir şey olur, hemen kaynak sorgulanmaya başlanır. videosu olan, kanıtı olan bu olaya asılsız diyebilecek kadar siyasetin içindedir.

a haber'in yaptığı bir çakallık ortaya çıkartılır, yazar ortaya çıkaranları maaşlı troll ilan eder, aynı öncekiler gibi kanıtsız bir şekilde. ve nedense chp ve iyi parti istifalarından bahseder aynı başlıkta.

daha yazardım ki elimde topladığım bir sürü entry var daha ama şu an için uzatmaya gerek yok. ne olduğunu, ne amaçla sözlükte yazar olduğunu, ne şekilde entry yazdığını anlamışsınızdır artık. belki nasıl geçindiği de bu entrylerde gizlidir.

edit: mesleği belirsiz, ne iş yaptığı belirsiz, nasıl para kazandığı belirsiz. okuma özürlü, ayrıca iftira atmaktan çekinmeyecek karakterde. bana gelip troll diyor. siyaset dışı entrysi neredeyse olmayan, sürekli başlık açan tip bana gelmiş troll diyor. nasıl para kazandığı belirsiz demiştim, pek de belirsiz değil aslında.
  • başlıgın altına yazıp da, o başlıgı sol framede tutmak istemedim buradan yazayım...

chp falan filan... hep dış güçler, hepsi dönek değil mi bu muhaliflerin...

kesin öyledir...

ben buradan bu suser ı ve başlıklarını engelledigimi ilan etmekte, kendisine ömür boyu akp dilemekteyim...

tanım: engelleme butonu tetikleyicisi
  • kardeşleri ışid bayrağı altında allahü ekber nidalarıyla bombalı saldırı yaparak eşek cennetine gitmeye çalışırken kendisi burada entry yazarak cennete gideceğini sanan tipik bir akp'li.
  • (bkz: #86973240)

benfica koyup eleyince, tolgay aslan üzerinden beşiktaş nefreti kusan bir garip yazar.

aslında bahsettiği sayfada algıda seçiçi olup sadece beşiktaşlı entrysi okumasa görecek neyin ne olduğunu ama, belirli bir oranda ıq lazım o iş için.
  • doğru habere yalan diyen provokatör.

https://eksiup.com/324d8a193410