şükela:  tümü | bugün
 • cine5'in en çalışkan adamlarından biri. mimar sinan fotograf bölümü mezunu.
 • tron coine yön veriyor ama refli adbtc.top linki paylaşarak satoshi dileniyor. ahahahaha. ulan buna inanıp yatırım yapanlar var ha. hakikaten azuhuhahahaha

  edit: ha bir de ağzından allah kitap eksik olmuyor. ne güzel değil mi :)
 • twitterdaki nadir düzgün insanlardan. harika bir kalbi olduğunu düşünüyorum.

  dip not: kullandığı ai botu hızlandırdığını eski laptopumun fanının çok sesli çalışmasından anlıyor ve film izlerken binance ekranına dönüp film yerine, aksiyonunu izliyorum. çok keyifli.
 • dikkat ettiyseniz trx'i öyle bir yükseltmiş ki şimdi de duvarları yıkıcam diye ıkınıp duruyor. peki ben bu adamın başlığına neden yazdım? az önce bir takipçisi ispiklemiş sizi, senin hakkında şöyle şöyle yazıyorlar diye. utanacakmışsınız., utanın ama tamam mı?

  edit: gençler entrilerinizi neden sildiniz? bakın bu adamın doğruyu söyleyip söylemediğini zaman gösterecek. belki siz haklı çıkacaktınız belki de yazdıklarınız yanlış çıkıp bir özür editi girecektiniz, bu acele niyeydi ki? bu yazdıklarımdan cenk babaeren'i savunduğum çıkmasın, bana da mantıksız geliyor milyar dolarlık piyasayı bir yazılımla yönlendirmesi ama dediğim gibi zaman gösterecek kimin haklı olup haksız olduğunu.

  ayrıca cenk bey'e burdan şunu iletmek isterim. verdiğiniz hedeflerle şu anki değerler arasındaki fark fazla olduğundan stres altında olup bence fevri davranarak yazar arkadaşlar hakkında aceleyle işlem başlatmışsınız, keşke böyle olmasaydı. sizin buradaki eleştirilere en güzel yanıtınız uzun vadede hedefinize ulaştığınızda gösterdiğiniz başarı olacaktır. işte o zaman yine tasvip etmesem de -haklı olacaksınız çünkü- yasal süreç başlatsanız daha iyi olurdu.

  peki tersi bir durum olsa ve söyledikleriniz hedefine ulaşmasa, karşı taraf sizin piyasayı yönlendirip zarara uğradığını iddia edip manüpilasyonla suçlasa, savcı hesap kapansa dahi yazılımların attığınız tivitlerdeki startların tarihlerine, dakikalarına kadar hatta yazılımın ispatına kadar istese; vs. vs bu iş dallanıp budaklanacak olmayacak yerlere gidecek. bakın burda bir suçlama yok sadece beyin fırtınası var çünkü hem burdaki arkadaşların hem de sizin haklılığınızı dediğim gibi zaman gösterecek.

  uzun süredir okuyucu ve bir dönemden beri yazar olarak bu platformda geçirdiğim zamandan hareketle size naçizane tavsiyem bu işi sabire meltem banko olayına evrilmesine izin vermemenizdir. başlığa tıklarsanız 50 defa mahkeme kararıyla sildirilip dakikasına tekrar yüzlerce entri yazıldğını görürsünüz. bazen kar tanesi kadar önemsiz şeyler bir bakıyorsunuz çığa dönüşebiliyor.
  bu da taraflara sükunet çağrımdır. esen kalın.
 • (bkz: at yalanı sikeyim inananı)

  hangi dolandırıcı rsi, fibo , mc ogrenip , bilerek yatırım yapmayı teşvik etti la bu memlekette? kim gerçekten portföyünü açtı? bakıyorum da böyle beyfendi bir kişiliği jet fadıl'la bir tutmussunuz. hadi beğenmezsiniz anlarım saygı duyarım da bu adama dolandırıcı demek düpedüz haddi aşmaktır.

  uzun zamandır şahsen takipcisiyim, çok faydalı bilgiler de elde ettim kendisinden. ne takipçilerine şu uçacak ,bu kaçacak diye telkinde bulundu, ne de bir manipülasyon una şahit oldum.

  edit: iftira büyük günahtır.
  büdüt: dağılın aq.
 • ciddi ciddi sözlük'te hakkında yazılan entrylerle ilgili şikayette bulunmuş kişi. adliyeye gitmiş fotoğraf falan paylaşmış. hakkında hakaret de yok gördüğüm kadarıyla.

  tanım: tron coin'in değerini artırıp azaltabildiğine inanan kişi.
 • adliye'ye gitmeye cesaret etmesi takdire şayan olan şahıs. hakkında dolandırıcılıktan soruşturma açılma ihtimali de var hakim/savcı bu olay ne derse.
 • twitter da ergen ergen hareketler yapip kafa acan bir arkadas.

  tron muhabbeti donerken gruptan bir eleman ismini verdi gir bak twitter ina tron ile ilgili guzel seyler soyluyor diye. bakmaz olaydim. adliyeye gitmeler , resimler paylasmalar. hayir hakaret falan da goremedim entrylerde , kendi kendine tribe dusmus.

  ulan memleketin cahili ayri , okumusu ayri film.

  ayrica tron ile ilgili de yazdiklari bildigin cop.
 • yazdiklarini yakindan takip ediyorum. kendisi cok mutevazidir bir soru sordugunuzda cevap verir size. guzel tespitler yapiyor, aldigim ethereumun dusmesiyle panikledigim donemde kendisinin soyledigine guvenip istahla almaya devam ettim. suanki surecte para kendini 3e katladi. buyuksun baskan. okuyanlara not: devamli adama o cikar mi bu iner mi neye yatiralim tarzi iddaaci zihniyetle soru sormayin olum zaten adam fikrini yaziyor siz o yazdiklarindan kendiniz bisey yakalayacaksiniz.
 • (bkz: #73384998)

  yukarıda başlığa yazanlar kaçtı gitti. adam gerçekten korkutmuş demekki. yazdıklarınızın arkasında duracaksınız arkadaş. hani düşünce özgürlüğünü savunuyorduk??

  mecburi edit : mesajı silinenlerden birinin mesajına göre o kişinin mesajı gge nedeniyle silinmiş. kaçıp gidenler ayrı.

  kaçan kişilere edit : sabire meltem banko bireysel bir dava hiç açmadı diye hatırlıyorum. o yüzden oraya allah ne verdiyse yazılırken bu adam kişiye özel bir suç duyurusunda bulununca mı korkar olduk ?? hakaret sınırlarını aşmadan yapılan her türlü eleştiriye katlanmak zorundadır insanlar. hele ki kendini önemli biri olarak konumlandıran (ki buradan konumlandıran kelimesi daha doğru sanırım) bir kişi iseniz her türlü sert eleştirilere de göğüs germek zorundasınız. halka açık bir platformda -ki bu dünya devlerinden twitter oluyor- düşünceleriniz hakkında paylaşım yapıpta tüm kötü ve sert eleştirilere kapalı olursanız bunun zararı her zaman size olur.

  ben bugüne kadar kendini inanılmaz öven fakat övdüğü bir çok konuda haklı olan bir tek elon musk'ı gördüm. boring company'yi boeing ile kafa yapmak için mi açtı bilmiyorum ama geçenlerde boeing ceo'sunu do it sözüyle yerle bir etti. çünkü bu sözü söylemek için kendine güveni ve yaptığı bir çok işin referansı var. iş dünyasında yaptığınız işlerin savunması ancak ve ancak yaptığınız işlerin başarısıdır.