şükela:  tümü | bugün
 • tam tanımamakla birlikte galatasaraya yakışan bi adamdır. konuşmasını biliyor gayet sakin bi adam. galatasaray idari menajeridir.
 • galatasaray idari menajeri yazsa da isminden sonraki iki noktada, cenk ergün; futbol` dünyası içinde ”sen temizsin, herkesten çok sen kirlenirsin” repliğinin muhatabı olacak adamdır. soruna çare odaklı anlayışın esiridir. yani dar alanda uzun pasla oyunu rahatlatan düşüncenin uygulayıcısı olmasa da ilk düşüneni olacak kişidir cenk ergün… her şeyden öte sporun tiksinti veren rekabeti içinde sinirlendiği görülmemiş, karşısına çıktığı en yüksek mevki insanından, en düşüğüne kadar aynı ses tonu, aynı tebessümle muhabbet besleyen nadir insanlardan birisi, baba adam, güzel insan.
 • ilkokulu bursa’da okudu. 1993 yılında galatasaray lisesi matematik bölümünden mezun oldu. koç üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi ekonomi bölümü’nde yükseköğrenimini tamamladı.

  2000–2003 yılları arasında kamera spor reklamcılık a.ş.’de türkiye futbol federasyonu için reklam ve sponsorluk pazarlaması ve a milli futbol takımı özel maç organizasyonları yaptı. 2003–2006 yıları arasında trabzonspor sportif a.ş.’de genel müdür yardımcılığı görevini yürüttü. 2006 yılından itibaren galatasaray sportif a.ş.’de özel projeler sorumlusu olarak görev aldı.
  cenk ergün evli, fransızca, ingilizce ve italyanca biliyor.
 • galatasaray'ın yeni futbol direktörü.
 • galatasaray'ın futbol direktörü.

  galatasaray'ın futbol direktörü olan biri neden medyaya açıklama yapmaz? taraftarın gazını almaz? ve taraftara güven vermez?

  buraları okuyor mudur bilmiyorum ama galatasaray'ın medya ilişkileri berbat yönetiliyor. bu belki futbol direktörünün birinci görevi değildir ama düzeltmesi gereken bir sorundur. her şey hamza hamzaoğlu'nun omuzlarına kalmış. sorumluluk almaktan mı korkuyorsunuz ekranlara çıkıp mali-idari ve diğer konularla ilgili konuşmaktan mı korkuyorsunuz?

  ya ipi elinize alıp sorumluluktan kaçmayacaksınız, o koltuğun hakkını vereceksiniz yada görevinizi daha iyi yapan birine bırakacaksınız.
 • istifa etmesi gereken galatasaray'ın futbol direktörü.

  kevin grosskreutz'un transferindeki problemindeki sorumluluğu nedir çıkıp açıklamalıdır.
 • istifa ettiği söyleniyor.
 • yeni nesil haim fresco olma yolunda hızla ilerleyen adam.

  https://twitter.com/…tus/765913506570964992?lang=tr

  -abi diyarrağı alıyomuşuz, cenk ergün transferi için marsilya'ya uçmuş!!!
  -tatil yapmak için gitmiştir o oğlum. marsilya'da akdeniz akşamları bi başkadır.
 • galatasaray'ın vizyonuna yakışan futbol direktörü; levent nazifoğlu sonrası çok iyi geldi bünyeye; dileriz beyaz futbol gibi üç kuruşluk programlara bağlanıp da kredisini tüketmez.
 • galatasaray sportif aş futbol direktörlüğü görevine atanmıştır.