• cenk benim platonik askım bi taneme benzeyen bi akademi turkiye yarısmacısı olup askım ondan nefret etmektedir
  • tam adı (bkz: enver cenk şahin) olan ve u20 milli takimi ile ciktigi 22 haziran 2013 turkiye el salvador macinda inanilmaz isler yapıp, 3-0 kazanilan macta bir asist iki de gol atan istanbul buyuksehir belediyespor takimin 1994 zonguldak dogumlu futbolcusunun formasının arkasında kullandığı isimdir.
  • (bkz: türk messi)
  • football manager 2015'te çılgın atan futbolcu.

oyunun ikinci sezonunda yaklaşık 1 milyon avroya eskişehirspor'a transfer ettim ve sağ açığa koydum. karnesi şöyle:

2015/06 sezonu:

maç: 26
    gol: 13
    asist: 10

2016/07 sezonu: (şimdiki sezon-26.hafta)

maç:25
    gol:15
    asist:11

not: bu sadece lig performansı. diğer kupaları da katarsak şöyle oluyor:

72 maç 39 gol 25 asist.
  • kimse yazmamış ama geçen sezon başında st. pauli'ye transfer oldu. pek de türk messi olamamış.
  • barış pınarı harekatı ile ilgili destek paylaşımı yaptığı için şerefsiz kulübü st. pauli tarafından kadro dışı bırakıldığı açıklanan futbolcu.
  • operasyona destek vermesinden sonra st.pauli taraftar grubu bu oyuncuyu takımda görmek istemiyoruz şeklinde açıklama yapmış.
  • barış pınarı harekatı'na destek verdiği için almanya 2. ligi'nde mücadele eden ve solcu taraftar grubuyla bilinen st. pauli kulübü tarafından kadro dışı bırakılan türk futbolcu. bu, almanya demokrasisine hiç yakışmadı ve spora siyasi fanatizmi sokmanın kötü bir örneği oldu.

https://tr.sputniknews.com/…ini-kadro-disi-birakti/
  • bazı sözlük yazarları faşizm aşağı faşizm yukarı diyor ya... aha bakın aşırı ileri demokrasi, bir futbolcu vatanının terörle mücadelesini destekliyor diye kadro dışı.
  • bu adam özellikle profesyonel sporculara ders olsun.
    politikacıların aklıyla hareket edersen böyle ortada kalırsın.
    noldu şimdi ateşkes oldu, kaldın mı iyot gibi.
    herkes anlaştı, öpüştü sen işinden oldun.
hesabın var mı? giriş yap