şükela:  tümü | bugün soru sor
4358 entry daha
 • şu an evertonlılar forumlarda cuma günkü liverpool derbisinde cenk'in sonradan girip galibiyet golünü atacağının hayalini kuruyor. ulan bugün perşembe adamlardaki hayale bak amk.

  everton kazıklanıyor diyenler adamların bu sezon ne kadar içler acısı durumda olduğuna bakmış mı?
 • transferinin bu sefer gerçekten bittiği söyleniyor. orada kendini gösterip 50 mio civarı bir transfer daha yapabileceğini düşünüyorum 2019-2020 yazlarında. umarım sonraki satıştan yüzde 10-15 pay koydurmuştur başkanım. tabi aynı şeyleri bizim pideci için de söylüyorduk bir ara, fıkraya döndü.*
 • ingiltere'ye gideceğine kesin gözüyle bakıyorum artık haftasonunu bulmaz açıklanır transferi çünkü kendiside belli ki istiyor bu transferi.

  everton bu işin piri diyebiliriz cenk'te çalışkan bir futbolcu ha keza yarım sezonda kendini takıma adapte eder ve birazda ingilizlerin gönlünü çalabilirse, everton çok çok iyi bir fiyata okutur ingiltere içi yüksek takımlara sonuçta 26 yaşında daha. yolu açık olsun, çalışsın kendini kanıtlasın isterim beşiktaş'lıdan öte bir türk olarak gurur duyarım bundan. bakmayın siz tırışkadan türküm diyipte kendi milletinin insanını asla başarılı olarak görmek istemeyenlere. onlar türk falan değiller.
 • eğer everton 27 milyon euro vermeyi kabul etmişse, cenk tosun değerini bulmuştur, satmamızda sakınca görmüyorum. cenk bizim için bu yıl piyango oldu aslında. sezon başlarken kimse cenk'i birinci santrafor olarak görmüyordu. o yüzden gittik negredo'yu aldık bi dünya maaş ödeyerek. ama cenk hakikaten bu sezon öyle bir performans gösterdi ki, geçmiş yıllarda izlediğimiz cenk ile gerçekten arasında birkaç seviye fark var. bence bu saatten sonra everton'a gitmesi hem kendisi hem de bizim açımızdan iyi olur. 27 milyon euro ile fikret başkan üç takım kurar. ha cenk'in gidişi yine de üzüyor mu, üzüyor. gerek mücadelesiyle, gerek karakteri ve beşiktaşlılığıyla, yıllar sonra bile bir cenk vardı diye anlatılacak bir adam. küçükken kendisiyle yapılan bir röportajda hayalinin şu manşeti görmek olduğunu söylemiş: "cenk tosun, 100 milyon euro'ya real madrid'e transfer oldu." umarım bundan sonra daha çok çalışır ve hayalini gerçekleştirir, bizi de gururlandırırsın.

  bu arada everton forumlarında biraz gezindim, hatta kaydoldum, cenk'i de anlattım adamlara. taraftar artık yönetimlerine küfür edecek noktaya gelmiş, kaç istiyorlarsa verin cenk tosun'u alın gelin diyorlar. heyecanla bekliyorlar ama "takım kötü kimi getirirseniz getirin gol atamaz şu an", "umarım cenk bizim maçları izlememiştir, gelmekten vazgeçer" diyenler de var. cenk şu an adamların gözünde ilah konumuna ulaştı bu çalkantılı transfer sürecinden sonra. sabah akşam gelişme var mı diye yazıp duruyorlar. ben everton maçlarını izlemedim ama umarım sıkıntı takımda değil de santrafordadır, cenk de beklentileri karşılar.
 • pazartesi günü everton ile resmi imzaların atılıp transferi gerçekleşeceğini düşünüyorum.

  özellikle bu sene şampiyonlar liginde attığın gollerde bize yaşattığın büyük sevinçler için, bunca yıl o formayı efendiliğinden ödün vermeden terletip, bir çok genç futbolculara da örnek oluğun için teşekkür ederim.

  yolun açık olsun paşam.
 • öyle konuşan yavşaklar var ki, sanırsın bu adam sadece ligde oynamış ve şampiyonlar ligi'nde kendisini parlatan da cenk tosun değil zaten, başkası.

  sizin ben hazımsızlığınızı ayrı, kendi huzursuzluğunu çevreye yaymaktan geri duramama huyunuzu ayrı sikeyim.
 • bbc haberine göre 27 milyon sterlin karşılığında haftasonundan önce sözleşme yapılacağı söylenen büyük oyuncu. şu sterlin işaretini euro zanneden basına da kafam girsin. * 27 milyon sterlin= 30 milyon 350 bin euro ediyor.

  http://www.bbc.co.uk/sport/football/42561529
 • şu an her yerde salgın haline gelmiş olan sjw yüzünden ingiltere'ye yüksek bedel ile transfer olacak orta halli forvet.

  avrupa ve amerika'da yeni trend bu olduğu için müslüman ve afrikalı(ön libero değil soluklan onların yeri zaten orası) oyuncular önem kazanıyor bu sayede de cenk'in önemi listedeki diğer hristiyan forvetlerin önüne geçiyor. örnek olarak yıllardır göz önünde olan futbolculardan balde 30 milyona monaco'ya gitti aynı şekilde tielemans 22 milyon euro'ya gitti monaco'ya sizce şu isimlerden daha mı iyi cenk tosun(balde ile kıyaslayın tielemans orta saha sonuçta)

  son olarak iddia ediyorum eğer cenk gey olsaydı bonservisi en az 10 milyon euro daha fazla ederdi.
 • dün gece itibariyle everton'a transferi kesinlesmistir. bugun yarin sozlesmeyi imzalar.

  hayirli olsun kendisi icin, yolu acik olsun.
1798 entry daha