aynı isimde "cenk tosun (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • bugün milli takım'da iki gol atan oyuncu. burak iyileşene kadar oynasın bari, malum o geri dönünce fenomeno ronaldo bile gelse yedek kalıyor.
  • burak yılmaz'a şampiyonada mahkum olmadığımızın kanıtı. kaliteli futbolcu.

şenol hoca bazen anlam veremediğimiz şekilde gomez'li tandem forvet seçeneklerini böyle iki büyük silahı varken zorlamaz iken fatih terim'in bari kendisinde ısrarcı olmasını umduğum
  • şanssız striker.
    ülkede onu yedek bırakacak sadece bir kişi var
    ve o da onun takımında...

(bkz: mario gomez)

1 yıl sonra gelen edit: geçen sene şampiyonlar liginin en güzel golünü atan,
    dün akşam iker casillas'ı 32 metreden avlayan ve artık yedek olmayan striker.
  • bu performansa rağmen, yazın emek hırsızı formayı kaparsa siktiretsin, sakatlanmasın yeter oralarda.
  • en sevilen yönü oyuna sonradan girip ortaya koyduğu gol atma hırsıdır.
  • euro 2016'da milli takımımızın birinci santraforu. net.
  • son 5 yıldır en iyi türk santrafor bence. beşiktaştaki geleceğini merak ediyorum. ben pek ihtimal vermiyorum fakat seneye birinci santrafor olabilir.

galatasarayda olsaydı, 5 yıl oynardı birinci santrafor olarak. fenerbahçe ve beşiktaş daha çok yabancıları seviyor.

belki yurt dışını dener.
  • yoktan ilk golu atmış
    pozisyona bakıyorsun ozan tufan öylesine kafa ile topu ileri gönderiyor.
    kendisi topu takip ediyor tilki gibi rakibinin hatasını hemen fırsata çeviriyor çok temiz bir şut ve ilk gol.
    sonrası 4 pas yapamayan milli takımda prese katılıyor ikiye bir deniyor oyunu geniş alana açıyor ama yok. takım oyunu destekleyecek adam yok.
    bir kişi de onun yanında arkasında dursun bari seken topu gole çevirsin diyorsun yok.
    oyun yine kitleniyor hatta isveç iki için geliyor bir duran topta çok iyi yükseliyor çok güzel vuruyor yine öne geçiriyor takımı
    daha ne yapsın bu adam.
    şu an elde ki en iyi türk pasaportlu bitiricin değerlendirmemek kaynağını israf etmektir
  • gözlerden kaçmasın. euro 2016 nın yıldızı olabilir.
    not:beşiktaş
  • çok değil daha yedi ay önce yerine batuhan karadeniz tercih edilen adam. biz ortalığı yıkınca beşiktaşlı ağlaması oluyordu. "siz 11 oynatmıyorsunuz adamı, milli takıma neden seçilmiyor diye ağlıyorsunuz" deniyordu. beşiktaş adamı 11 oynatamıyor çünkü alman milli takımının forveti var.

gelecek aydınlık. (en azından futbol adına). ilhan mansız'ın beşiktaş'a geldiğindeki yaşından iki yaş küçük şuan. ve dikkat ettiniz mi bilmiyorum ofsayta düşmemek için sarfettiği çaba, öne arkaya hareketlenmeleri, gomez'den kendisine kattığı artı değer gibi geldi bana. gomez'den önce de böyle miydi bilemiyorum, belki öyledir. çalışkan bir sporcu. ülkenin en ihtiyaç duyduğu sporcu örneği. nedir o? kendini geliştiren sporcu.
hesabın var mı? giriş yap