aynı isimde "cenk tosun (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • 37 metreden çakmıştır.
  • başlığına gelip sevincimi belirtmek istedim, fakat beşiktaşlı arkadaşlar sevinmek yerine direk diğer takım taraftarlarına küfür kıyamet sallayınca, yok öyle renklilere şöyle soktu böyle bilmem ne yaptı. bu nedir arkadaş ya, antipatik görünmek için elinizden geleni yapıyorsunuz, yapmayın!
  • bu gece çektiği şutu casillas hala kurtardığını zannediyor. garibim elinde top varmış gibi bir süre kaldı öylece.
    biz izlerken bile acaba top nereye gitti diye önce tribünlere baktık. cenkciğim kusura bakma ama beklemiyorduk yani.
  • hep eleştirilen ama en ihtiyaç duyulan zamanlarda eleştirileri unutturan beşiktaş'ın forvetidir
  • crystal palace a gitmesini isteyenlerdendim yalan yok. 15 milyon len amk cilara da kapagini yapti bu gece. su onundeki 5 cl macinda min 3 gol atsin degeri en az 20 milyon len amk!!!!111birrr
  • gomez'in bıraktığı liderliği almaya başlayan oyuncu. takımın moral olarak düştüğü anlarda çıkıp olmadık yerden golü takıyor ve bütün takıma "kendinize gelin lan!" diyor. böyle devam tosunum! bu hırsını oyuna böyle yaymaya devam et!
  • milyon dolarlık yabanci surusu icinde,alnimizin aki, turk oğlu turk topcumuzdur.

(bkz: sahip çıkalım)
    (bkz: yabanci kontenjani türk liginde bari olsa azaltilsin)
    (bkz: daha nice cenk'lerimiz var sans verilmemis, kesfedilmemis)
  • bugünlere geleceğini bundan seneler önce gaziantep'de oynarken biliyordum. herkes cenk'e laf sokarken, en çok tüm mecralarda ben savundum. helal olsun. formanı belki dünyanın sayılı forvetlerinden biri olan negredo'ya vermediğin için helal olsun. millet "ben şöyle adamım, böyle adamım" derken sırf beşiktaş'lı olduğun için daha az para alacağını bildiğin halde geldiğin için, her maçta sonuna kadar savaştığın için helal olsun. helal olsun sana çocuk, helal olsun. baba hakkı olsa alnından öperdi emin ol.
  • rakibi negredo'dan da çok hoşlandım fakat yorgunluk ve rotasyon haricinde kesilemeyecek futbolcumuz.

ben zaten her zaman beğeniyordum da işte yazık oldu 4,5 milyon euro'ya negredo'ya verilen. o da iyi fakat köşede kalacak.

ay bütün rakiplerimizin 1 yazıyla birer adet iyi denilebilecek forvetleri var (fb'de o da yok ya) biz hangisini keseceğiz diye hayıflanıyoruz. lükse bak...
  • devre arasında biz bu adamı tutamayız parayı basar alır geçerler.
    fikret orman zaten satacaktı ödeme planında anlaşamadılar.
    22 milyon sterlin dolaylarında gider.
    üzgünüm....
hesabın var mı? giriş yap