aynı isimde "cenk tosun (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • bugünkü lig maçında ilk 11'de göremeyince yedeklere baktım. orda da yok.

meğer kadroya bile alınmamış.
  • en kötü yata yata para kazanır, sözleşmem bitince de beşiktaşa döner yoluma bakarım kafasında olan futbolcu. sözleşmesi de 2022'de bitiyormuş iyi para iyi para. onun yerinde ben olsam ortalığı ayağa kaldırır, takım arkadaşlarımı örgütler, basına demeçler verirdim. 22 milyon euro verdiğin bir adamı ilk 18'e almamak nedir abi? kendini ezdirmiceksin işte yoksa bu hale düşersin.
  • hahaha andorra maçında yaptığı sakarlıklardan ötürü burada kendisine çöp poşeti denilirken sesi çıkmayanlar, şimdi top class demiş. ulan ayakta duramayan adama top class diyorsunuz ya. bunun tek sebebi top class futbolcu ile tanışamamış olmanızdır.

futbola yakışmayan bir forvettir ayrıca futbol topu ayağına yakışmamaktadır ayrıca leblebi gibi gol atar dediğiniz yer la liga değil çorum amatör ligidir.
  • topu görünce bomba sanan moldova takımına 10 golde atsa kendisi çöp oğlu çöp'tür. premier lig'de yedekte oturması bile o lige saygısızlıktır. şenol güneş'in manevi oğludur, bu yüzden banko a milli takımında oynamaktadır.
  • 34 yaşındaki burak yılmaz dan sonra şampiyonlar liginde oynamış, gol atmış türk milli takımı forvetine hakaret etmek, aşağılamak, nasıl bir ahlaktır? hiç mi utanmanız yok? kötüsünüz.
  • bugün oynanan sheffield united maçında bu sezon ilk kez premier lig maçında oynadı. oyuna girer girmez ve 75. dakikada kaleciden dönen topa yakaladığı 2 pozisyon vardı. ilkinde düzgün vuramadı, ikincisinde de defans kayarak topu dışarı yolladı.

eleştirmesine eleştirelim de, everton forvetini besleyemiyor. adam topun kendisine geldiği 2 pozisyonda da elinden geleni yaptı.
  • cenk icin 3 tane buyuk yoktur bebegim once bunu ogren sonra gel basligina entry gir.. yedirmeyiz

not: islerimden dolayi sanirim ilk kez bu saatte entry giriyorum
  • evertonda kendisine hiç gelmeyecek formayı beklemekte olan milli forvet oynayabileceği bir takıma devre arası mutlaka gitmeli.
  • devre arasında beşiktaş a gelip tekrar futbolu hatırlaması gereken futbolcudur. euro 2020 öncesi burak'la iyi ikili olur.
  • devre arasında beşiktaş'a dönerse nihat kahveci'nin ispanya'dan dönüşü gibi olur.
    beklenti çok olur getirisi sıfıra yakın...

nihat kendinden nefret ettirmeyi başarmıştı. eski cenk olarak kalsın bizim için.
hesabın var mı? giriş yap