şükela:  tümü | bugün
  • son günlerde dikkatimi çekmeyi başaran tipolojidir. çok var bunlardan.

    evet, söz konusu arkadaşlar renkli. ama yok cenk tosun'un yüksek bedelle everton'a transfer olmasından kıvanç duymuş da, yok bundan sonra premier lig'de evertonlu imiş de, yok cenk tosun türkiye'yi iyi temsil etsinmiş de felan. bi adamı sırtlarında taşımadıkları kaldı ingiltere'ye! arkadaşım siz neye ayaksınız ya? adam voliyi vurdu da size ne oluyor? gurur duyacak başka şey bulamadınız mı? eğer cenk kişininin başarısından çok mutlu olmuşsanız gidin bjk'li olun. yok eğer sırf bjk'lilerin şuku ve favına oynuyorsanız durum daha da fena.

    yeter ya bitsin şu cenk tosun muhabbeti. arda turan gibi bir yıldız türkiye'ye dönüş yaptı, bunun konuşulacağı yerde cenk felan diye kelime yapıyorsunuz hala. saçma sapan işler.
  • annesi babası eğitmenleri dışında bir insanın bir transfer ile gururlanmasını gerektirecek duygu eşiği nedir bilemedim. beşiktaşlıyım ama niye gurur duyayım arkadaş. gurur nedir. epl'nin orta seviye takımlarından birine bize göre yüksek onlara göre düşük bir para ile gitmiştir. daha iyisine gitse de değişen bir şey olmayacak. hayır adama bir katkımız da yok ki şunu şunu yaptık emeklerimiz boşa gitmedi diyelim. dijital yayın satışında oldukça düşük, lisanslı ürün satışında oldukça düşük, statların doldurulması oranında bir o kadar düşükken futbola kattığımız değer ortada. kendi çalıştı çabaladı gitti. yolu açık olsun. her halta gurur gurur gurur. ülkece aşırı bir şeyimiz var ama söylemek istemiyorum. lan 3 km'lik hamsi ızgara rekoru kırıp ülkemle gurur duyuyoruz demeye vardınız iyice. hasta mısınız lan siz.