şükela:  tümü | bugün
  • bir boktan anlamayan, bok atan, kültürsüz, kıskanç, mal beyin beyanı. ulan gerizekalı istatistikler de mi yalan söylüyor. şampiyonlar ligi diye katar ligini mi izliyorsun? hay kör közüne... utanacaksınız, utandıracak sizi cenk paşa.

not: kanaryaspor

edit: mala yatmaya devam. guiza ile cenk'i kıyaslamak nasıl bir mallık. arkadaşım adam gol kralını transfer edecek olsa wagner love'ı transfer eder. istatistik deyince sadece süper lig geliyorsa aklına, futbol kapasiten süper lig ile kısıtlı demektir.
  • beğenmek tanımının bireysel bir düşünce olduğundan habersiz birisinin söylemi. belki false 9 türü forvetleri izlemekten hoşlanıyordur ve beğenmiyordur olabilir bunlar. ben kişisel olarak beğeniyorum ama buraya gelip mackolikten maç öncesi diziliş bakıp 'abi ingilterede herkes 3lü oynuyor bizde futboldan anlayan yok yaaaa' diyen adamlar herkesin futbol bilgisini sorgulayabiliyor. anonimlik güzel iş
  • quiza'nın fenerbahçe'ye gelmeden önceki istatistiklerine baktıktan sonra konuşalım bu konuyu delikanlı.

adam avrupa'da gol kralı idi.

her şey istatistik değil.
    eğer öyle ise galatasaray'ın elini öpeceksiniz. net.
  • lan oğlum bu sözlüğe adam alırken hiç olmazsa iki tane basit görsel örüntü sorusu sorun ya. sığırın biri gelmiş guiza diyor. hayatı boyunca bir kere gol kralı olmuş bi adamla cenk tosun gibi kariyer gelişimini sıfırdan zirveye adım adım üstüne koya koya tamamlamış birini kıyaslarsan senin aptallığın için devlet belge verir. yeminle tedaviye muhtaç salaklar var aranızda. gerçi sizin salaklığınızın tedavisi de yok. hayreti mucip.