şükela:  tümü | bugün soru sor
  • fıkra vardı bir tane,

cehennemdeki türklerin bulunduğu kazanın başında hiç zebani bulunmamasını soran acemi zebani "türkler için zebani bulundurmamıza gerek yok; içlerinden biri dışarıya çıkmaya kalktığında diğerleri onu hemen aşağıya çekiyor" şeklinde cevap almış.

o aklıma geldi nedense...
  • (bkz: mal amk)
  • bana tebessüm ettirmiş olan arkadaş. bir haftadır tüm everton sayfalarına cenk aleyhine ingilizce tweetler atıp duruyor. attığı tweet sayısı da 50'yi geçti. hiç üşenmiyor azimle yazıyor. :))
  • university of california berkeley , berkeley şehrinde bulunan uc'nin kampüsüdür.

yani berkeley university diye bir yer yok esasen. olsa olsa university of california, berkeley'dir o olmasa duramazsın. profiline 4-5 tane universite yazmış ama daha okulun isminden bile haberi olmayan işsiz bir gerzek çok da şey etmemek lazım.

ayrıca yaptığı bu kadar dil bilgisi hatasıyla bundan bir cacık olmaz, üzerine yoğurt döksen belki.

e: şimdi aklıma geldi de muhtemelen bu 1 senelik değişimle gitmiştir oraya erasmus'a gidip okulunun ismini oraya gittikleri okul olarak değiştirenler gibi. yoksa gittiği yerin ismini öğrenmekten aciz böyle bir turşu küpünü okulun önünden bile geçirmezler.
  • olm bu ne lan. 3 tane taraftar juve bayragi acti diye cenke saldirmayi normallestirmis bir adam var lan. 53 kisi de favorilemis.

cenkin ne sucu var aq. riza efrndi 2 ekmek bir sut diye pankart acmislardi kadikoyde. liseliler bilmez. ben de tepki olarak valbuena nin lastiklerini indirmeye gidiyorum.

hadi selametle.
  • futbol için aklını kaybediyor insanlar.
    takım fark etmiyor, ekşi sözlük direk örneği, nick sahipleri belkide yan komşusu, arkadaşı, iş arkadaşı ama burada birbirlerine ana avrat küfrediyorlar. neden? çünkü başka takım taraftarı.

bunun bir örneği de bence eboue'yi galatasaray alsın tekrar, bizim beşiktaşlı futbolcu olsa neler yapardık, beşiktaş taraftarı farklı diyen kişiler vardı. eboue'ye zamanında hacı kredi kartı borcumu öde desen siktir git derdi, biz milyonları kaptırmış adamı işe sokmaya çalışıp, üzerinden kendimizi övüyoruz.

insan mal oldukça takım önemli değil.
  • yalniz degil. 2-3 farkli gsli daha gordum.

ortalama ingilizceleri ile baya baya cenk analizi yapip kotuluyorlar.

biri şey demisti everton hesabinin birine gecen hafta “cenk 8 golun 6 sini penaltidan atti”

aptallar. baska lafa gerek yok:)

burda da benzeri var. 250 uzeri fav almis an itibariyle hatta.

neymis gs fb avrupada basariliyken biz kostek olmuşuz adgagdh.

gecen ay fatih terimin evinin kapisinda “beşiktaşlilar çok konuşuyor” diye ağlamanizi tarih unutmayacak.
  • bir an için kendimi bu arkadaşın yerine koydum ve avrupadan bir takımın çıkıp hasan ali kaldırım'a ya da yasin öztekin'e (bu kardeşimlerimi küçük görme niyetinde değilim. yetenekleri kadar oynuyorlar neticesinde) iyi bir bonservis vererek transfer teklifi yaptığını düşündüm. ben bu arkadaşın yaptığı şeyi aklıma bile getiremem. gelmez yani aklıma. ulan mallar ne gördüler bu futbolcularda der güler geçerim. adam bildiğin mesai harcamış bu iş için. bu normal insan işi değil arkadaşlar. ya da beşiktaş adamı 2 yıl şampiyon olunca bu hale getirebiliyormuş demek ki.*
  • beyinsizdir. cenk gidiyor, besiktas guc kaybedecek diye sevinmesi gerekirken, transferi kendi capinda baltalamaya calisarak, formunun zirvesindeki cenk'e rakip olma pesinde... allah akil fikir versin... bayern munih taraftarlari bile, rakibimiz guc kaybedecek diye sevinc icindeler. harbi beyinsiz herif lan... o kadar okulu nasil bitirmis acaba?