*

şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da denk geldiğim galatasaraylı değişik.

  everton'ın twitter hesabını devamlı ingilizce tweetlerle spamleyerek cenk tosun'un 25 milyon sterlin etmediğine ikna etmeye çalışıyor.

  bir de eğer bio'sunda yazdıkları doğruysa koc üniversitesi, berkeley üniversitesi mezunu falan, ingilizce seviyesi de iyi. ama gel gör ki adam değil.

  https://twitter.com/entetikemir/with_replies

  not: hesabını gizliye çevirmiş.

  sourjam caps almış, teşekkürler: https://i.hizliresim.com/7ylwbl.png

  not: yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için şunu eklemek istedim. kesinlikle bu başlıkta tüm galatasaray taraftarlarını genellemiyoruz. her kulüp çatısı altında bu tarz holiganlar çıkabiliyor.

  bunu paylaşmamdaki amaç, insanların bu başlığı örnek alıp bu tarz işlere artık girmemesi. birbirimizi rezil etmekten artık vazgeçmeliyiz.

  not2: olmadı belki bir dahaki sefere: http://www.fanatik.com.tr/…esmen-everton-da-1341153
 • (bkz: mal amk)
 • yaptığı yanlış mıdır? evet.

  bir sonuca ulaşır mı? sanmam.

  sonuca ulaşsa üzülür müyüm? cenk adına evet.

  lakin;

  https://i.hizliresim.com/qj6p9z.jpg

  aha bu yukarıdaki haltı yedikten sonra kimseden ne takımımıza ne oyuncunuza destek ve merhamet bekleyemezsiniz tinerciler. yıllarca gs ve bazen fb avrupa'da başarılı olurken, iyi işler yaparken destekten çok köstek oldunuz, o yuzden kimseden destek beklemeye hakkınız yok.

  bu arada transfer de hayırlı olsun. cenk kardeşim allah yolunu açık etsin çalışmalarının karşılığını alırsın inşallah, daha büyük takımlarda görelim seni. umarım siz de simao, almeida, guti gibi adamlara yedirirsiniz de gelen parayı götü başı kaybedersiniz tinerciler.

  not : ****
 • ülkemiz kazanacak ama vatan haininden farkı yok ama ben biliyorum korkusu başka o paraya satarlarsa zaten önümüzdeler bizi aşarlar diye çatlıyor, sen önce takımına sahip çık bu takım senin mi yoksa galatasaray lisesi mezunlarının mı?

  bu arada benim üzüntüm kimi sattıysak başarısız olup geri dönüyor, bizde memleket sevgisi çok başka cenk inşallah öyle olmaz üzülüyorum sonra...
 • bana tebessüm ettirmiş olan arkadaş. bir haftadır tüm everton sayfalarına cenk aleyhine ingilizce tweetler atıp duruyor. attığı tweet sayısı da 50'yi geçti. hiç üşenmiyor azimle yazıyor. :))
 • inşallah 30 milyon pounda gider bu işsizde benzin dökerek kendini ve kombinesini yakar

  (bkz: hahahahahahahahahaha)
 • fıkra vardı bir tane,

  cehennemdeki türklerin bulunduğu kazanın başında hiç zebani bulunmamasını soran acemi zebani "türkler için zebani bulundurmamıza gerek yok; içlerinden biri dışarıya çıkmaya kalktığında diğerleri onu hemen aşağıya çekiyor" şeklinde cevap almış.

  o aklıma geldi nedense...
 • hastadır. eğri oturup doğru konuşmak lazım: adamı izlerken eminim herkesin ağzının suları akıyordur.
 • (bkz: #73124769)

  yaklaşık 1 haftadır yemeden içmeden seri şekilde everton’a cenk tosun’u kötüleyen şahıstır.

  https://i.hizliresim.com/7ylwbl.png

  https://twitter.com/…nmik/status/947221830938619904