• harika görünen ev.
  • içerisinde pembeli morlu sunum çantaları, plastik sandalyeleri ve tüllü taşlı sehpa örtüleri bulunmadığı için türk halkının gözüne korkunç görünen evdir.

ekleme: tay tüyü koltuk örtüsünü unuttuğum için, kendimi fırfırlı yatak örtüsüne dolayıp camdan aşağı silkerek cezalandıracağım.
  • ingilizlerin estetik anlayışını gözler önüne seren ev.

evde keko abartısından eser yok lan. bildiğin klas ev yapmış adamlar.
  • içinde kapalı havuz olan korkunçlu evdir.

böyle korkunçluğa can kurban.
  • (bkz: lord tosun)
  • buna ev diyenin amına koyayım. bildiğin şato lan bu. şansını siktiğim.
  • 1973’ten beri kimselerin oraya gitmediği ev.

(bkz: korku filmi klişeleri)
  • evet, bu evi beğenmediyseniz, hayatınız boyunca toki evlerinde yaşayacak bir keko, bir fakir, zevksiz bir yobazsınız.

bu arada, fotoğraflarına bakarken dahi içimi sıkan; ruhsuz, hayat enerjimi söküp alabilecek olan evdir.
  • başlık sahibi eve çirkin demiyor, korkunç diyor. yani korku verici diyor. evi begenmeme gibi bir durum yok. burda konu evin korku filmlerindeki evlere benzemesi.

bildiğin korku filmi evi, gayet hakli bir dusunce. uc katli cati kati var, los ortam, mahzen, duvarlar, mobilyalar... ben de korktum asla orada kalmak istemem. bir yagmur yagsa simsek caksa pencerenin onunde can veririm. daha ferah aydinlik bir ev olsa iyi olmaz mi? soyle tavandan yere cam olan evler.

doctor who bolumundeki ev oldugu fikrine yuzde yuz katiliyorum, benim de aklima ilk o gelmisti ama hangi diziden filmden oldugunu hatirlayamamistim. okuyunca rahatladim.
  • kirası 6 bin sterlin olan güzel ev.
hesabın var mı? giriş yap