şükela:  tümü | bugün
  • ankara üniversitesi hukuk fakültesinde vergi hukuku dersi veren hocamız. geçen seneden beri dekan yardımcılığı görevini de yürütmekte. ayrıca master öğrencilerine vergi hukuku ve mali sosyoloji derslerini de vermekte. kendisi oldukça sıcakkanlı, nazik ve komplekssiz bir hocadır. master derslerinde öğrencilerine çay, topkek, halley, as kraker (artık çay ocağında ne çeşit varsa) ısmarlayacak kadar içtendir.
    ayrıntılı özgeçmişini şuradan görebilirsiniz.
  • efendim, kendisinden bir zaman kamu maliyesi dersi almıştım. hani bazı insanlar vardır, gördüğünüz an kendinizi iyi hissettirir, ulan dersiniz ne güzel insanlar var şu dünya'da. tamöyle birisidir. vatikan'ın köpeğiyim o yüzden latince yazıyorum ama kelimenin tam anlamıyla "bona fide" bir insandır. hatta final kağıdına da, hocam çok iyi bir insansınız tarzı bir şey yazmıştım herhangi bir yavşaklık amacı gütmeden. linkedin'inden kontrol ettiğim kadarıyla visiting scholar olarak michigan'daymış, çok sevindim.
  • finallerde asıl şeyapan kendisiymiş. ben de idris hakan furtun hoca şeyapıyo sandım bu yılda. hocam siz böyle değildiniz. geçirin ya. geçirmemek çok kötü. anayasa mahkemesi kararı sorulmasında bir sakınca yok. gayet de orjinal. problem ales sorusu gibi parçada anlam sorulması hocam. saygılar sevgiler.