şükela:  tümü | bugün
  • yakında çok konuşulacak twitter hesabı.

bazı tivitleri; 1 23
  • --- spoiler ---

bir o kadar da hakkında susulacak twitter hesabı

--- spoiler ---
  • şizofrenik veya kripto twitleri olan ürkütücü twitter hesabı.
  • (bkz: #77089010)
  • çok konuşulacak bir twitter hesabı, sanırım son twiti attığı dönemde yakalanıp içeri atılıyor/lar
  • samet öztürk'ü o mapushanede bulurlarsa zımbalayacaklar.

edit: twitter link
  • fetöcülerin kendi aralarında kullandıkları bir yazılımın veritabanında kayıtlı olan mesajlar gibi geldi bana. sanki veritabanından bir döngü yardımı ile tek tek okutulup, twitter api ile random post atılmış gibi duruyor.

zaten bu kadar az takipçisi olan bir hesabın binlerce tweet atması akıl kârı değil.

gözlemime göre hepsi gerçek yazışmalar fakat tarihleri, sırası karışık. tweet tarihleriyle uyumsuz. bu yüzden anlamsız ifadeler gibi geliyor. birçok tweette de kriptolu mesaj kullanılmış.

163.000 tweet içerisinden değerli bilgiler muhakkak çıkacaktır. hesabı inceleyecek kurum ve ekibe şimdiden sabırlar diliyorum.
  • bana melek yargici paylasimlarini hatirlatti. akil hastasi bir insanin kendince sifreli mesajlar yazdigi bir twitter profili.
  • bu kadar çok operasyonla alakalı, konuşmaların bulunduğu tivitleri bir akıl hastasının yazabileceğine ihtimal vermediğim hesap.

buralar karışır ben diyim.
  • bir oyun platformunda yapılan rutin konuşmaların arasına oyun jargonları kullanılarak gizli mesajlaşmalar sıkıştırılmış gibi duruyor.