• yüksük çorbasını mantıdan ayırabilen*, yeni bir yazar; hoşgelmiş.

edit: böyle (bkz: #107839621) bir başlık açacağını bilseydim hoşgeldin demezdim.

edit 2: entry'sini değiştirmiş. ekşi sözlük eskiden daha iyi bir alandı.
  • anladığım kadarıyla sazan avlayan trol. eğer söylediği abuk subuk şeylere gerçekten inanıyorsa ileride yaşayacağı travma büyük. şimdiden geçmiş olsun.
  • troll bile olmayı beceremeyen, ilgi budalası yazar.
  • engellemeden duramadığım trol. eskiden trollerde bile bir kalite vardı. bu tam beceriksiz. uçurulması gerekir. sözlüğün şu halinde bile kalitesizliğiyle sırıtıyor.
  • beleşçilik konulu fikirlerle ilgi toplamaya çalışan taze...
  • yoruklere cingene diyen bir soysuzdur.

edit: engelleyiniz.
  • ilginç bir cehalete ve özgüvene sahip yazar kişisi efendim.

yörüklere türk çingenesi der, hoş çingene denmesinde bir mahzur yok bence ki, olumsuz bir imada bulunuyorsa eğer bu kendi anne babasının kendini yetiştirirken yaptığı hatalar sonucudur, önemsenmez.

ancak adamda sonsuz bir mallık ve özgüven var.
    örnek haber diye link verir, haber linkinin kendi fikriyle alakası yok.

en müthiş iddiası ise, yörüklerin keçilerinin ağaçların filizlerini budadığı için ağaçların bodur kalıp makiye dönüştüğü. evet bunu ileri sürecek kadar cahil ve içindeki türk düşmanlığını açıkca dile getiremeyen, ödlek ve soyu türk olmayan biridir.

engelleyin geçin, anasına sövmeyin, kadının muhtemelen en büyük cezası bu salak zaten.
  • türk ve çingene (göçebe) düşmanı faşist bir romalı!
  • hadsiz terbiyesiz yazar kişisi. bir ulusun en özgün topluluğuna aklı sıra hakaret eden provakatif nankör. en kendi halinde, en temiz, en bozulmamış milletimizin yaşayan müzesi yörüklere hakaret edebilecek kadar kinci bir türk düşmanı olmak neyin ürünüdür bilemedim. bu terbiyesizliğinin altında ezilmesi dileğiyle.
  • haysiyetsizin tekidir..
hesabın var mı? giriş yap