şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kore formatından uyarlanan bir dizi daha. süreç film'in yapımcılığını üstlendiği yönetmen koltuğunda sadullah celen'in oturduğu dizinin, başrollerini esra ronabar, berk atan ve almila ada'nın paylaşıyor.

  ayrıca zehra yılmaz, güler ökten, yusuf akgün, ebru destan, hazım körmükçü, çiçek acar, ali ipin, sencan güleryüz, süeda çil, ebru nil aydın, sude nur yazıcı ve oktay çubuk gibi oyuncular, dizi kadrosunda yer alıyor.
 • son zamanlarda ki her skindirik türk dizisi gibi son model range yada porschesi ile mahallede gezerken fakir ama gururlu güzel baş rol kıza çarpmak üzere ani fren yapan,sonra da hemen yanına koşup ona aşık olan zengin ,şık karizma yakışıklı esas oğlan ile başlamıştır.tabi oğlana aşık ve esas kızı kıskanan bir adet kezban olmazsa olmazıdır.
  ayrıca yeni mezun olup bir gökdelen projesinde rüzgar salınımına karşı statik hesabı dengeleyen küre icadı ile cennet 20 yaşında ama iş arkadaşları ona einstein diyor klişesine selam çakmışlardır.
 • dopdolu akşam yemeği sofrasında kavga edip, tartışıp hiçbir şey yemeden sofradan kalkıp odasına çekilen zenginlerin kalabalık aile içi entrika ihtiva eden ilişkilerini anlatan başka bir saçma dizi daha.
 • bu diziye dair belirtmek istediğim tek şey 65'li ebru nil aydın'ın oğlunu 65'li hazım körmükçü'nün oynadığı.
  son yıllarda dizilerde bu genç anneler çok moda oldu, milli irade yaşlı kadın görmek istemiyor. bakıyorsun herkes 18'inde doğurmuş *. hadi hak yemeyelim bazı oyuncular yaş olarak uymasa da rolünü kaldırabiliyor.
  ama bu ikili?
  sebebi neydi ki?
 • gene mikrofonların oyuncunun ciğerinin dibine yerleştirildiği çok "nadide" prodüksiyonlardan biri... oyuncu her soluk alarak konuştuğunda ortaya çıkan nahoş sesleri duymayan bir ekibe de sahip aynı zamanda.
 • başroldeki kızımızı natalia oreiro ya, üvey kız kardeşi de anna kendrick e benzettiğim dizi.

  andırıyor efendim, andırıyor.
 • bir kamp sahnesi yapmislar, cennet ve sevgilisinde kaşe palto... sevgilisinde bonus olarak gömlek de var. gomlek ve kase paltoyla kampa gitmek fikri uzdu be...
 • bildiğin eskiye nur yağdırmış dizidir, ebru destan, hazım körmükçü, barış falay'ın eşi... demişken ablacım ne yaptın sen suratına öyle, yapmayın bunu kendinize canlarım lütfen! dizi için pek yorum yapamayacağım zira kavrama yeteneğim dumur olmuş vaziyette ama ona rağmen diyebilirim ki, akraba olan iki zengin, yağuşuklu deluğanlının aynı fakir kıza aşık olması daha evvel çekilmemiş, oynanmamış bir şeydi, nasıl aklınıza geldi, hayret, valla bravo! yani gerçekten insanlar seyrediyor, seviyor v.s diye diye arkasına sığındığınız kolaycılık ve hadsizlik beni yordu senaristler, bel bağladığınız 50+ kitle kuvvetle muhtemel bizden evvel azalarak bitecek ve biz o yaşlara geldiğimizde artık tv bile var olmayacak olduğundan sizler de işsiz kalacaksınız, ondan mı bu hali pür melaliniz?
  edit; yağuşuklular akraba değilmiş, uyaranlara teşekkürler!
 • kim onay veriyor bu dizilerin çekimine kim??,

  sorsan ülke gençliğinin yarısının kafasında ne senaryolar var hala "zengin fakir kızı nasıl sikebilir" temalı diziler filmler her an yeni tiplerle karşımıza çıkıyor.