• turan cennetkuşu ve nilgün cennetkuşu tarafından beşevlerde açılmış (zamanında) kebapçı. ayrıca (bkz: aaal)
  • telefonda acik olduklarini belirttikleri halde, gidildiginde yok abi kapattik biz diye geri donduren muessese.
  • çukurambar ile çayyolu aynı mı bilen var mı?
    çukurambarda olanda lahmacun yedim, o yediğim şey lahmacun değildi kesinlikle o kesin. o saçma boyutta ve lezzette olan şey lahmacun olamaz.
    çayyolu nasıldır acaba? yeşillendiriniz.
  • lahmacun yemek isteyen düveroğlu’nda antep olanından yesin.
  • ankara’da kaliteli lahmacun kültürü çok geç geldiği için uzunca bir süre iyi lahmacun diye yedirdiler bunu. düveroğlu falan yanında şaheser kalıyor.
  • erman toroğlu gibi konuşursak "lahmacun gibi lahmacun" yapan mekân. elalem aynı fiyata tabakaltı veriyor.

dürüm olarak da kuşbaşı favorim.
  • abartılmış balon.
  • dün arkadaşın tavsiyesiyle ilk ve son kez gittim, gitmez olaydım. lahmacun belki sıcak gelse tadı daha anlaşılır olurdu, birşey anlamadım, adananın adanayla uzaktan yakından alakası yok, salata desen konuşmaya değmez, üstüne bir de cırcır oluyorsunuz ki o ücretsiz. inanmayan gidip görsün.
  • dostlarımın isteği üzerine iftar yapmak için tercih ettiğimiz amatörce işletildiğini düşündüğüm mekan. iftara 30 dk kala gidip iftardan 30 dk sonra yemeğimizi yedik. ne rezervasyon yaparken ne de mekana gelip otururken sipariş almadılar. mekana gelince masamızın hazır olmadığını söylediler başka bir yerde bekledik. bu tabii ki problem değil ancak sonrasında bizim beklediğimiz masaya oturan müşterilerin yemeği bizden daha önce servis edilince insan bi şüpheye düşüyor. biz lahmacun siparişi verdik ve mekana vardıktan yaklaşık 1 saat sonra yiyebildik. bizden sonra gelen kişiler kebap söylediği için daha önce geldi denildi bize. ( kebabın da altında lahmacun var bizim sipariş de zaten lahmacun. ) tabi arada 2-2.5 kat fiyat farkı oldugundan herhalde öncelik vermek istediler. en sonunda da arkadan bir yerden bir çalışanın gelip masamıza doğru sabredin vs diye bağırması da muhteşem bir deneyim oldu. paranızla rezil olup bir de üzerinize bağırılması gibi tercihiniz varsa kesinlikle kaçırmamanız gereken amatör bir müessese.
  • lahmacunları gerçekten efsane olup, tanesini 16 lira yapmasıyla boktan ekonomimize ayak uydurmuş ancak bizi üzmüştür.
hesabın var mı? giriş yap