şükela:  tümü | bugün
 • aşaüıdaki bilgiler imam ve hatip ali rıza demircanın islama göre cinsel hayat adlı eserinden (!) derlenmiştir...

  cennette bekar kişi kalmayacaktır.
  cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir.
  tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.
  cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.
  cennetlik erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.
  cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.
  cennetlik erkekler cennete vücutları kılsız, yüzleri sakalsız
  gözleri de sürmeli olarak gireceklerdir.

  ali rıza demircan
  islama göre cinsel hayat
  yayinevi: eymen yayinlari
  basim yili: 1986 sayfa: 342

  yalnız bu kitapta çok büyük bir eksik var. o da şu sorunun cevabı:
  "islamda cennete giden erkeği huriler bekliyor... ama cennete giden kadınlar ne yapacak?"

  merak edilen bu konuyu da, vaaz verirken sorulan bir soru üzerine cübbeli hoca yanıtlamış. işte cevabı:
  "cennete giden kadınlar, evlilerse kendi kocalarına verilecekler. yalnız çok adamla evlendilerse, son kocaya verilecekler. kadının kocası çok kötü bir adamsa, alkolikse zaten cennete giremeyecek.
  kocası cehenneme giden veya evlenmeden tek başına cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek.
  fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın beş erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.
  cennete giden erkeklerin tenasül uzuvları (penisleri) eğilmez, hep dik kalır.
  kadınlara, bir tane erkek verilse de, o erkek cimadan(seksten) hiçbir zaman kaçmayacak, sürekli yapabilecek. dolayısıyla kadın da erkeğiyle istediği kadar cima edecek.
  kadın evliyse kendi kocasına verilecek ama kocasının da tüm erkekler gibi ayrıca hurileri olacak. erkek hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek."
 • (bkz: cennette orgy)
 • ali rıza demircan fantezilerini yazmış... henüz müteşabih ayetlerin ne demek olduğunu bile kavrayamamış bir azgın imamın fantezileri....

  istek üzerine edit: al i imran suresinin 7. ayetinde, kurandaki bazı ayetlerin muhkem (açıklamaya ihtiyaç yok, net) bazılarının ise müteşabih (teşbih yoluyla ifade edilen) olduğu yazmaktadır. zıttı ile kaim olan zihinsel kavramlarımız cennet-cehennem gibi boyutları algılayamadığı için, kitapta * cennet ve cehennem tasvirî anlatılmıştır.

  yola sormuşlar "tekerlek nasıl bir şeydir?" diye, yol da demiş ki upuzuuun zikzak bir çizgidir, misali... boyutumuzun ötesini algılayamıyoruz. dolayısıyla cennet ve cehennemin bize anlatılışı tamamiyle tasviri, temel ihtiyaçlarımızdan yola çıkılarak anlatılmıştır. böyle serin, ırmaklar akıyor, dut ağaçları var (benim cennetim bu) bir güzel bir güzel ki sormayın.

  ama ali rıza bey kendi fantezilerini yazmış.
 • haksızlıktır fatih altaylı'nın diliyle. erkeğe onlarca kadın, kadına sadece bir erkek verileceğini duyan fatih altaylı, cübbeli ahmet'e "hocam bu haksızlık değil mi kadın için?" der. cübbeli'nin cevabı da fıkra gibidir. "sen merak etme o bir erkek o kadına istediğinin fazlasını verir"
 • 100 erkek gücü, 100 penisliliğe işaret ediyor galiba. 100 penis de çok uğraştırır; millet birinin doğrultusunda neler yapıyor, başı döner insanın vallahi. (bkz: sağa bak) (bkz: sola bak)
  bir de bunun kondom derdi falan masraf çıkartmayın lütfen sayın the god!
 • (bkz: oley allahım)
 • "madem cennet olmuş bir kerhane
  öyleyse hayat acı ölmek şahane"