• "madem cennet olmuş bir kerhane
    öyleyse hayat acı ölmek şahane"
  • bakirelerin seks yaptıktan sonra yine bakire kalacakları kısmıyla beni benden alan bildiri midir her ne haltsa; abicim ben anlamadım sizin bekaretten kastınız nedir? hiç sevişmemiş insana denmiyo mu bakir ya da bakire, orada bile taktıysanız o zara diktirin abicim madem , ne diye kasıyosunuz namus namus diye..sevişmiş ama zar yerinde duruyosa bakire öyle mi? ne kan meraklısıymışsınız lan.. o kan aksın zar yerinde dursun da ne olursa olsun mantığını hayal ettiğiniz cennet inanışına bile yansıtmışsınız ya yuhunuz.
    not: baştan sona elde kalıyor da o nedir abicim ya?
    edit: önce en beğenilen entrym oldu ama gece iyi çalişip sağlam kötülemişsiniz demek ki okuyorsunuz bi soru daha sorayim o zaman: burda büyük günah(!) olarak adlandirdiklariniz neden cennette ödül? cezasi recm falan değil mi bu işin? nasil iştir anlamiyorum ben haci? burada o kadinlara afedersiniz ama oruspu derken, öteki tarafta seks yaptiği halde hala bakire? hala kutsalmiş gibi söz etmeniz neden? ha bi de alakasi yok ama hani cariye olup, köle olup müslüman olan kadinlar var ya, onlarda takildi aklima, neden onlarin başlarini örtmelerine gerek yok? öyleymiş ya? o dönemin şartlariyla gelmeyin ağzinizi kirarim, ilginçsiniz gerçekten
  • (bkz: oley allahım)
  • (bkz: cennette orgy)
  • -merhaba! dünyada zevkli olan her şeyi yasaklamıştık. sen de yasaklara uydun. inan biz de ekip olarak çok şaşkınız. olm mal mısın hiç mi merak etmedin lan içkidir, gruptur nasıl oluyor acaba diye?
    +olm gidin lan. ödül mödül vericem diye geldik dediniz bir sürü kızla, eve buyur ettik. terbiyesizlik yapmayın.
    -haklısın birader ya, kusura bakma. 100 tane bakire getirdik sana. 4 kilo da kaymaklı, ballı, fıstıklı, muzlu baklava. bunlar biticek. akşam gelicez alıcaz kızları. yarın bi' daha. haa, tabii bi de şey var..
    +ney var?
    -ister misin bilmiyorum ama bu 85 yıl boyunca seks yapmaz, içki içmez, zevkine göre yaşamazsan bu süre sonunda tam ne zaman geldiğini de söyleyemeyeceğim bir zamanda günde 100 değil 1000 ultra super mega bakire kız getiriyoruz.
    +deme yav. nasıl bari kızlar, iyi mi?
    -ya valla hatunları ben görmedim ama bizim kadı bir arkadaş var, zehir gibi hatunlar diyor.
    +aga sen bu kızları al ya. 85 yıl nedir ki, bekleriz.
  • eger ola ki cennete gidersem* kabul etmeyecegim guzellik. 100 bakire kiz yerine bana bir mystique* verin ooh fistik gibi. napayim ben 100 bakire kadini allasen butun gun kafa sikerler dirdirdir.
  • ali rıza demircan fantezilerini yazmış... henüz müteşabih ayetlerin ne demek olduğunu bile kavrayamamış bir azgın imamın fantezileri....

istek üzerine edit: al i imran suresinin 7. ayetinde, kurandaki bazı ayetlerin muhkem (açıklamaya ihtiyaç yok, net) bazılarının ise müteşabih (teşbih yoluyla ifade edilen) olduğu yazmaktadır. zıttı ile kaim olan zihinsel kavramlarımız cennet-cehennem gibi boyutları algılayamadığı için, kitapta * cennet ve cehennem tasvirî anlatılmıştır.

yola sormuşlar "tekerlek nasıl bir şeydir?" diye, yol da demiş ki upuzuuun zikzak bir çizgidir, misali... boyutumuzun ötesini algılayamıyoruz. dolayısıyla cennet ve cehennemin bize anlatılışı tamamiyle tasviri, temel ihtiyaçlarımızdan yola çıkılarak anlatılmıştır. böyle serin, ırmaklar akıyor, dut ağaçları var (benim cennetim bu) bir güzel bir güzel ki sormayın.

ama ali rıza bey kendi fantezilerini yazmış.
  • aşaüıdaki bilgiler imam ve hatip ali rıza demircanın islama göre cinsel hayat adlı eserinden (!) derlenmiştir...

cennette bekar kişi kalmayacaktır.
    cennetliklerin en alt derecesine günde 72 kadın verilecektir.
    tam mümin ise günde 100 bakire ile cinsi münasebette bulunacaktır.
    cennette kadınlar cinsi münasebette bulunduktan sonra yine bakire olacaklardır.
    cennetlik erkeğe 100 erkek kuvveti verilecektir.
    cennete girenler 33 yaşına döndürülecektir.
    cennetlik erkekler cennete vücutları kılsız, yüzleri sakalsız
    gözleri de sürmeli olarak gireceklerdir.

ali rıza demircan
    islama göre cinsel hayat
    yayinevi: eymen yayinlari
    basim yili: 1986 sayfa: 342

yalnız bu kitapta çok büyük bir eksik var. o da şu sorunun cevabı:
    "islamda cennete giden erkeği huriler bekliyor... ama cennete giden kadınlar ne yapacak?"

merak edilen bu konuyu da, vaaz verirken sorulan bir soru üzerine cübbeli hoca yanıtlamış. işte cevabı:
    "cennete giden kadınlar, evlilerse kendi kocalarına verilecekler. yalnız çok adamla evlendilerse, son kocaya verilecekler. kadının kocası çok kötü bir adamsa, alkolikse zaten cennete giremeyecek.
    kocası cehenneme giden veya evlenmeden tek başına cennete giden kadın, dünyada din uğruna şehit olan erkeklere verilecek.
    fakat kadın orada beş erkek isteyemeyecek, sadece bir erkek isteyecek ama o adamın beş erkek gücü olacak, ona her türlü zevki tattıracak.
    cennete giden erkeklerin tenasül uzuvları (penisleri) eğilmez, hep dik kalır.
    kadınlara, bir tane erkek verilse de, o erkek cimadan(seksten) hiçbir zaman kaçmayacak, sürekli yapabilecek. dolayısıyla kadın da erkeğiyle istediği kadar cima edecek.
    kadın evliyse kendi kocasına verilecek ama kocasının da tüm erkekler gibi ayrıca hurileri olacak. erkek hem karısıyla, hem de hurileriyle sabahtan akşama kadar sürekli cima (seks) yapabilecek."
hesabın var mı? giriş yap