şükela:  tümü | bugün
 • yeni keşfettiğim paralardan biri. https://www.centra.tech/

  bu sefer gol olacak gibi bir his var içimde.
  yoksa bu da mı gol değil? ha? bu da mı değil be? adaletine insanlığına kurban olayım be hakim bey, bu da mı gol değil?

  edit: gooooool

  edit2: "yatırımcının dönüp dolaşacağı yer centra dükkanıdır" derlerdi de inanmazdım... şu paralardan sonra (bkz: kripto para denemeleri/#73219457) tekrar centra'ya döndüm. bu sefer hemen satmayıp bekleyeceğim, çünkü artık işlerim dolayısıyla her parayı takip edemiyorum... bu paranın projesini seviyorum, o yüzden kalıp bekleyeceğim.
 • binance' a girdikten sonra hızlı bir yükseliş yakalayan ve bir miktar köşeye atılması icap eden altcoin.şöyle ki:

  market cap
  $52.806.284 usd
  2,745 btc
  73,358 eth

  volume (24h)
  $19.925.200 usd
  1,036 btc
  27,680 eth

  circulating supply
  68,000,000 ctr

  total supply
  98,272,765 ctr

  edit:ytd
 • bugün sevenlerine güzel kazandırmıştır.
 • kaşifinin bir eksisozluk yazarı olduğu iddiaları güçleniyor. elon muskla birlikte en büyük ihtimal resmen. inanılmaz.

  centra kaşifi için ilgili entry
 • ekimden bu yana düşüşünü sürdüren bir coin. zaman zaman %50 civarında kazandırıp düşmeye devam etmiştir. lakin bugün içerisinde %150lik bir artış göstermiş ve artışı yavaşlamıştır. ne olacağı bilinmez.
 • 9161 satoshiden alıp 18650'den sattığım altcoindir. sattıktan sonra yükselmeye hala devam ediyor. 21900 satoshiyi gördü. dün geceden bu yana %248 kazandırmıştır. ytd.
 • 2 haftadır deli gibi artan coin.

  binance.com borsası üzerinden alınabilir. ytd.
 • kullandığı teknoloji tüm kripto paraların kartla harcanabilmesi temeline dayanıyor. centra card ile kripto paralar günlük hayatta alışveriş yaparken kullanılabilecek. peki bu integral, türev günlük hayatta ne işimize yarayacak diyen kriptocuların sorularına cevap niteliğinde iş yapmış adamlar. at kripto yatırımını centra cüzdana, centra kartla pos makinesi olan her yerde harca. visa ve mastercard ile anlaşmaları var. ayrıca para transferleri de ücretsiz yapılacakmış.
  hali hazırda coinmarketcap'te ilk 10'daki 5 tane kripto parayı destekliyor. btc, eth, ltc, dash, ripple. ilerleyen dönemlerde daha fazla kripto para desteği gelmesi yüksek ihtimal.
  kurucularının planları arasında kripto para kullanılarak alışveriş yapılabilecek online bir market kurma düşüncesi de varmış.

  bu yürür aga.
 • koptu geliyo gönlümün efendisi. market cap sıralamasında ilk 100'e giren token. hedef 10 dolar. tren hala kaçmadı dostlar.
 • artacağını düşündüğüm coinlerden birisi. trx, ada xlm yüksek market caplere ulaştılar. onların daha yol gidebilmesi (daha yoldan kasıt değerlerini ciddi ölçüde katlamaları, yoksa düşeceklerini sanmıyorum ancak artış hızları düşecektir) için marketteki toplam paranın artması. bugün toplamda 800 milyar dolara yaklaşan market cap daha değer artar bilinmez. burada projesi iyi olan ve şu anda market capi kendi içinde küçük olan coinler/tokenlar yakalabilirse onlarla hala ciddi karlar edilebilir. benim riskli ama çok kazandırabileceğini öngördüğüm portfolyom ve anlık değerleri enjin coin (0.35$), centra (4.19$), storj (2.66$), po.et(0.20$) ve bnb (9$) şeklinde. fiyatı yüksek olanların sayıları çok az olduğu için market capleri düşük. önleri açık diye düşünüyorum.

  not: ytd