şükela:  tümü | bugün
 • yeni keşfettiğim paralardan biri. bu sefer gol olacak gibi bir his var içimde. yoksa bu da mı gol değil? ha? bu da mı değil be? adaletine insanlığına kurban olayım be hakim bey, bu da mı gol değil?

  edit: gooooool
  edit2: şu paralardan sonra (bkz: kripto para denemeleri/#73219457) tekrar centra'ya döndüm. bu sefer hemen satmayıp bekleyeceğim, çünkü artık işlerim dolayısıyla her parayı takip edemiyorum... bu paranın projesini seviyorum, o yüzden kalıp bekleyeceğim.

  uyarı: sanırım bu projenin yöneticileri tutuklanmış http://www.businessinsider.com/…s-with-fraud-2018-4 o yüzden çakılması kaçınılmaz gözüküyor, yavaş yavaş elinizden çıkarmaya bakın. bu son gelişme beni 1 ay geriye götürdü. neyse ki lunyr yaptığı çıkışla zararımı biraz hafifletmiş, o da olmasa belki 2,3 ay geriye gidecektik:)

  bir de abi haberler çok zamansız geldi ya, biraz daha erken fark etseydim önlem alırdım ama öğrendiğimde iş işten geçmişti... bu kripto paralar rüzgarda savrulan yaprak gibi, o yüzden bu tutuklama haberleri hangi para için yapılsa o para çakılırdı, kaçınılmaz bir şey oldu.

  özet; gol attık ama bu son haberler yüzünden golümüz ofsayta düştü. tahkim'e gitmeyi düşünüyoruz.
 • bugün sevenlerine güzel kazandırmıştır.
 • kaşifinin bir eksisozluk yazarı olduğu iddiaları güçleniyor. elon muskla birlikte en büyük ihtimal resmen. inanılmaz.

  centra kaşifi için ilgili entry
 • ekimden bu yana düşüşünü sürdüren bir coin. zaman zaman %50 civarında kazandırıp düşmeye devam etmiştir. lakin bugün içerisinde %150lik bir artış göstermiş ve artışı yavaşlamıştır. ne olacağı bilinmez.
 • 9161 satoshiden alıp 18650'den sattığım altcoindir. sattıktan sonra yükselmeye hala devam ediyor. 21900 satoshiyi gördü. dün geceden bu yana %248 kazandırmıştır. ytd.
 • 2 haftadır deli gibi artan coin.

  binance.com borsası üzerinden alınabilir. ytd.
 • kullandığı teknoloji tüm kripto paraların kartla harcanabilmesi temeline dayanıyor. centra card ile kripto paralar günlük hayatta alışveriş yaparken kullanılabilecek. peki bu integral, türev günlük hayatta ne işimize yarayacak diyen kriptocuların sorularına cevap niteliğinde iş yapmış adamlar. at kripto yatırımını centra cüzdana, centra kartla pos makinesi olan her yerde harca. visa ve mastercard ile anlaşmaları var. ayrıca para transferleri de ücretsiz yapılacakmış.
  hali hazırda coinmarketcap'te ilk 10'daki 5 tane kripto parayı destekliyor. btc, eth, ltc, dash, ripple. ilerleyen dönemlerde daha fazla kripto para desteği gelmesi yüksek ihtimal.
  kurucularının planları arasında kripto para kullanılarak alışveriş yapılabilecek online bir market kurma düşüncesi de varmış.

  bu yürür aga.
 • koptu geliyo gönlümün efendisi. market cap sıralamasında ilk 100'e giren token. hedef 10 dolar. tren hala kaçmadı dostlar.
 • gvt ve wtc ile beraber uzun vade tuttuğum token. dün risk alarak 9000 civarından topladım tekrar. üzmedi şimdilik sağolsun.
 • 14 adet coin ($ctr $btc, $eth, $ltc, $xrp, $dash, $xmr, $zec, $eos, $omg, $snt, $cvc, $zrx, & $salt) portföylerine eklenmiş. ilerde bu coinler ile centra card aracalığı ile ödeme yapılabilecek.

  https://twitter.com/…card/status/961587988999344130