şükela:  tümü | bugün
  • istanbul anadolu yakasının sgk anlaşmalı, şişirme fiyatlara sahip olmayan, uzmanlıkları daha çok doğum ve estetik cerrahi olan, merkezi konuma sahip, bebek dostu iyi bir özel hastanesi olduğunu düşünüyorum.

çocuğumuz burada sevgili opr. dr. cengizhan kolata yardımıyla dünyaya geldi. ufak aksaklıklar dışında her konuda memnun kaldık. popüler özel hastanelerde yaşadığımız ücret streslerinin hiçbirini burada yaşamadık. doğumdan önce anne-baba, çocuk bakım ve hatta torunum geliyor gibi eğitimleri var. bazıları ücretsiz.
  • hiçbir gidişimde hiçbir şeyinden memnun kalmadığım hastane. uzatmadan şu kadarını söyleyeyim: acil bir durumda tek seçenek burası olsa, yine de durup bir düşünürüm. o derece.
  • gelen hastaya kendisi randevu aldırdığı halde bakmayan doktorların olduğu hastane.
    4 yaşındaki kızım kolunu kırdı, 05.06.2018'de central hospital'da opr.dr. bahattin ünsaç alçıya aldı. 14.06.2018'de (arife günü) kızım alçıdaki kırık kolunun üstüne düştü, kontrole gitmek için 11:55'te hastaneyi aradım, bahattin bey'in son hastasına baktığını ve 12'de çıkacağını öğrendim, 10 dakika bekletmelerini rica ettim,12:05'te hastaneye vardığımda doktor çıkmıştı, ulaşamamışlar(?). bir diğer ortopedist opr.dr. şükrü şen'in orada olduğunu öğrendim, doktoru koridorda gördüm asistanının da yanında olayı anlattım (başka doktorun hastası olduğumuzu, çocuğun düştüğünü vs) doktorun kendisi randevu alıp beklememizi, birazdan muayene edeceğini söyledi, kontrol süresinde olduğumuzdan kontrol randevusu verildi. yarım saat bekledikten sonra doktorun önümüzden geçerek çıktığını gördüm, seslendim, omuzunun üzerinden şöyle bir bakıp konuşmaya tenezzül etmeden yürüdü gitti, asistanı kontrol randevusu aldığımdan doktorun başka doktorun hastasına bakmayacağını söyledi (kendi cebine para girmeyecek diye sanırım) şikayet ettim, doktoru geri çağırmak için aradılar ulaşamamışlar (?), gelmedi. bayram boyunca ortopedist yokmuş, çocuğun kolu acıyor, kendi doktoru 10 dakika beklemedi, diğer doktor gözümün önünde saygısızca çıktı gitti, bize 4 gün sonraya randevu verdiler alay eder gibi...