şükela:  tümü | bugün
  • piyasadaki diger cikolatalı gofretlerin aksine gofret kısmı oldukça yumuşak olan ve bu nedenle eşsiz bir lezzete sahip olan gofret çeşidi.
  • ambalajina bakilip alinmazlik edilmemesi gereken*, dadindan yenmeyen taze ötesi gofret.
    (bkz: çirkin kral yoktur bakimsiz kral vardir)
  • bim in özel markasıdır

(bkz: private label)
  • fiyat/performans olayını aşmış gofret.
  • harika bir gofrettir, türkiye'de sanırım yalnızca bim'de satılmakta. ama böyle bir gofret yok. ya gofreti çok yumuşaktır, ya da kakaoyu basıyorlar şuursuzca içine; ama o yoğun kıvamın bir sırrı olmalı mutlaka. tek bir seferde tek bir paketini bitirme olabiliteniz % 70. okulda, evde, işte, yolculukta, tatilde, dışarıda; kısacası her yerde tüketilebilir... centro gofretleri; gofret bizim işimiz... :p

düzenleme: benim aslında bahsettiğim centro kakolu gofretmiş... bim'in hem çikolatalı hem de kakolu (yani üstü çikolata kaplamalı olmayan bir sürü gofretin olduğu bir paket) olmak üzere iki adet centro ürünü varmış...
  • tadına doyum olmayan çok ucuz gofret. bim'e her uğrayışımda onlarcasını alıyorum.
  • bitter çikolatalısı muhteşem ötesi olan gofret. tad olarak ülker ve nestleyi kar kat geçmiştir. eti ise centro bitter çikolatalının yanına bir adım yaklaşmıştır diyebiliriz.
  • bitter çikolatalısı insanın damağında lezzet patlaması yaratan, yerken vücuda yayılan mutluluk hormonlarını hissedebilmeyi sağlayan nefis gofret.
  • nam-ı diğer "apaçi gofret". arasında 4-5 lira toplayan bir arkadaş grubu bunlardan 50 tane kadar alabiliyordu vaktiyle. genellikle olimpiyat stadına gitmeden evvel depolanır ve bakırköy'den oraya varılana kadar otobüste karınlar doyurulurdu.

hah hah ne çılgınmışız yahu.