şükela:  tümü | bugün
  • yalanın tillahıdır. 1 haftadır günde maksimum 4 saat uyuyorum ve iflahım silkildi. 4 saat uyuyup koskoca holdingi mi yöneteceksin? öğlene kadar ossura ossura uyuyorlardır diye düşünüyorum. yanlış eyyorluyorsam ceo yazar arkadaşlar beni düzeltsin.
  • yalan olmayabilir. biraz bünyeyle biraz motivasyonla alakalı.

15 dakika uyuyarak hem okula gidip sunum yaptığım sonrasında işe gittiğim gün de oldu. 10 saat uyuyup koca bir gün hiçbir şey yapmadığım da.
    ceo değilim tabiki de * ama beyninde nasıl şartlarsan öyle de oluyor.
  • gayet de doğrudur. hatta günde sadece 10 dakika sıçıyor, 5'er dakikadan 3 kere (eder 15 dakika) mala vuruyoruz.
  • günde 4 saat uyuyorum diyen ceo ya iş bilmez biridir, ya yalan söylüyordur, ya da "patronuna" yaltaklanmaya çalışıyordur.

ben bir ceo olarak günde minimum 8 saat uyuyorum. yeri geldiğinde 10, işim azsa 12 saat uyuduğum oluyor.

bağlı bulunduğum kurum 24 saat çalışmasına rağmen türkiye'nin çok açık ara en büyüğü 7 yıldır.
  • benim patron arada "ben bu gece sabahlayacagim" derdi. gece saat 3'te mailler itelerdi falan. ertesi gun ofise falan gelmeden aksama kadar uyurdu, telefonlar falan off the hook. e neye yaradi bu yaptigin is, sayin sikkafali?