• kardeşimin annemin telefonuna koyduğu ve annemi çıldırtma seviyesine getiren not:
    hatalı pin
  • açma utanıyorum
  • bir ara "başın belada dostum" geyikleri vardı.
    neymiş? hırsız telefonu açınca acayip bir korku yaşayacakmış. adam telefonu çalmış ulan, daha ne korku yaşayacak?
  • 98 senesinde;
    ''selam sahip '', ''emret sahip '' içerikli, telefona cin muamelesi yaptığımız bir döneme tanıklık etmiş ufak notlardır.
    çocuktuk tabii o zaman. yeniydi de meretler.
  • benim için fütüristik bir hikayedir.
    cep telefonlarının ilk zamanlarında 2 satırlık character lcd ekrana "starting windows" yazıp eğlenirdik. bir gün tam anlamıyla gerçek olacağını nereden bileceksin...
  • "pin hatası" şeklindeki bir mesajla telefonun çalınması durumunda hırsız kişi kısa bir süreliğine de olsa korkutulabilir.
  • aferim şifre dogru
  • cep telefonlari her acildiginda eglenmek, ogrenmek, gerekirse hayattan ders alip felsefe yapmak isteyen kisiler tarafindan sikca kullanilan fonksiyon.. egosu asiri gelismis birinin "emret sahip", kariyer yonunden husrana ugramis birinin "git bi bankaya mudur ol dana", bi avukatin "only allah can judge me" seklinde acilis notu koydugu gorulmus, derhal olay yerinden uzaklasilmistir.
  • aç aç geç kaldın
hesabın var mı? giriş yap