şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesinlikle ekran camının patlamasına göz yuman, ekranı çizilince ay ne bok telefon diyen tiptir. 10 lira verip cep telefonu ekranını koruyacağına, camı kırılınca 100-200 lira vermem ben yea diyen insan modeli.taktırın şu ekran koruyucu camı veya jelatini.
  • seks esnasında kondom da takmaz.

edit: imla
  • ekran koruyucu zımbırtılarının hissiyatını sevmeyen tiptir. bir de eşyaya çok kıymet vermiyor da olabilir.

ekranı çizilince ay ne bok diyeceğini sanmıyorum.
  • bendenizdir. telefon seçimimi ekran kalitesi ve dayanıklılığını göze alarak yaparım, yaklaşık 5 yıldır koruyucu vs kullanmadan yaşıyorum tek tük fark edilmeyecek çizikler dışında bir sorun yaşamadım.

o koruma bantlarının verdiği plastik ekran hissi hoşuma gitmiyor çünkü, kalitesini düşürüyor ekranın benim gözümde. adamlar o kadar yüksek çözünürlüklü, retina displayli ekranlar yapıyorlar, biz de aman çizilecek diye kontrastı bozan, ekranla parmak arasındaki ilişkinin kalitesini düşüren kağıtlar koyuyoruz üzerlerine.

o kadar para verip 'aman kırılmasın' diye koruyucu taktırmaktansa hiç almamak daha iyi bence.
  • ben, 13-15 yıldır falan telefon kullanırım, ne kılıf kullandım ne de ekran koruyucu, bir kere telefonumu kırmadım, camları hep sağlamdır. şimdi bsg
  • gorilla glass teknolojisine rağmen ekranı parçalamayı başaran savruk tiplerden değildir. o telefonu 3. kattan düşürmeyiver sen de, zilyon lira veriyorsun, biraz dikkatli ol.

tanım: aleti temiz kullanan ya da zilyonluk telefonu kullan-at olarak kullanabilecek kadar zengin kişidir.
  • benim de içine dahil olduğum tiptir. lg g3 marka telefonum var. tam iki buçuk yıldır kullanıyorum. en ufak bir arıza çıkartmadı. bir buçuk yıl boyunca ekran korumasıyla birlikte kullandım. bir sene evvel korumayı söktüm attım. ekranımın aslında ne kadar net görüntü verdiğini korumayı sökünce anladım. ekranda ufak da olsa ne bir çizik ne de kırık var. telefonunuzu dikkatli kullanıp sahip çıktıktan sonra koruyucular gereksiz. zaten yeni model telefonların ekranları çizilmeye karşı dayanıklı.
  • ruhu fakir olmayan insandır. bir insanın kendisinin değil ama ruhunun fakir olup olmadığını anlamak için en güzel gözlem seçeneklerinden birisidir ayrıca.
  • bendim o.

ama 1 haftada 2 defa kırınca artık ben o ben olamadım taktım kırılmazı
  • kullandığım iphone 6 ile benim bu. başlarda kırılmaz camlar kullanırdım. ama sağ olsun ''kırılmaz camlar'' telefon ilk düşüşünde kırıldılar. bende sikerler deyip risk alıp kullanmamaya başladım. minimum iki günde bir sağlam bir şekilde yere düşen telefonumun çevresinde çizikler olsa da ekranında şuana kadar en ufak bir çizik bile olmadı.