şükela:  tümü | bugün
  • şu kur oranları ile kişinin istemeden de olsa içinde bulunacağı durum.
  • amiral gemisi olmaktan pek uzak samsung j7 max* ile basardigim durum.
    * ziksen bozulmuyor harika yapmislar aleti.
    19 haziran 2018'de almisim.
  • iphone 3gs'imi 2009'da aldim, 2014'e kadar kullandim. 2014'te iphone 5s aldim, 2019'a kadar kullandim, simdi de sirket telefonumun yaninda ikinci telefonum. hala kullaniyorum.
    bir sonraki telefonuma muhtemelen 4-5 bin tl odemem gerekecegi icin onu da bir 15 yil kadar kullanmayi planliyorum. mumkun.

not: 2009'da alip 2014'e kadar kullandigim iphone 3gs'i uzerine birkac sene de babam kullandi. sonra bazi uygulamalar guncellenemedigi icin birakmak zorunda kaldi. bu yaklasik 8-9 senelik kullanimda pil hic degismedi. telefon hala calisir durumda.
  • huawei mate 9 ile 3 yıl 5 ay oldu. memnunum
  • 2017 aralık ayından beri iphone 7 kullanıcısıyım. 3. yılına yaklaşıyor ve yapmam gereken tek şey bataryasını değiştirmek. ondan sonra ne kadar giderse artık.
  • 3,5 yıldır asus zenfone zoom s kullanmaya devam ederek, sorun yaşamadığım durum. amiral gemisi değil, hücumbot ama bozulana, parçalanana kadar kullanmaya devam edeceğim. yok öyle tüketmek. bitti artık. zaten telefonlar fiyatları sebebiyle artık ihtiyaç değil, lüks oldu. tersi olması gerekirken.
  • 4 yıldır kullanıyorum.
  • 4,5 sene oldu ve yavaş yavaş gidici olduğunu gösteren belirtileri gösteriyor. umarım 1 yıl daha dayanır.
  • sony xperia m5i beş yıl kullandım... batarya problemi artık had safhada olunca geçen ay xiaomi redmi note 8e geçtim. bunu da bir beş yıl kullanmayı düşünüyorum.
  • benim de içinde bulunduğum eylem. ortalama 4 sene süreyle kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadıkça.
    onlar da zaten hazırlık atlamıştım, okulu bitirmiştim, doktoraya başlamıştım filan gibi dönemlerde ailem tarafından hediye edilen telefonlardı.
    amiral gemisi vs. de değildi sanırım; 6600, n78, s3 mini, casper via a1 filandan bahsediyorum. tabi ki elektronik işi temiz kullanmanın yanı sıra şans işi de diyelim..
505 entry daha