• . cumaya girmeden önce kontrol etmeyi unuttuysanız.
    . çocuğu ayağınızda uyutup telefon ulaşamayacağınız mesafede ise.
    . es kaza dinlenme vakti bulmuşsanız tam içiniz geçmek üzereyken çalacaktır o telefon.
  • bu açıklamayı okumadan önce bi tek ben farkındayım sanıyordum. tüm hevesim kırıldı şu an.
  • bilgisayarin speakerlarindan le mans'taki pit stop ses efekti gelir.. bir sure sonra da telefon calinca bu ses kesilir yok olur..
  • aparlorden, ekrandan vs den zukkudu zukkudu sesi ni duymak..
  • bir gece 5 te uyanıp gözlerimi açtım, baktığım yerde de cep telefonum duruyodu. 1 saniye sonra telefonun ışığı yandı ve çalmaya başladı. işte böyle bir şey de oluyormuş. yanlış numaraydı gayet münasebetsizce elbetteki.
  • benim telefonunumun ekrani titriyo calmadan once. ve tabii mesaj yollarken ve rapor alirken de aynisi oluyo.
  • vericide sorun oldugunda gıdıp gelme esnasında da aynı belırtıler goruldugunden bılınch altımda yalanci coban hıkayesıne donmush olan ses ekran radyo vs bozuklugu
  • armin - communication parçasının çoğunda bulunan ve hastası olduğum melodi... dı dıdıt dı dıdıt...
  • aniden istemdışı telefonunuza bakarsiniz, ve çalar.
  • gecen gun bir kafede bir grup kafes altına alınmamıs tikide bir anahtarlık vardı. cep telefonu calmadan once anahtarlık yanıp sonmeye basliyordu
hesabın var mı? giriş yap