şükela:  tümü | bugün
  • karakter sınırı başlığı düşük bir cümle yaptı aslı : cep telefonunu sürekli koyduğumuz cebimizi düşünüp iki bacağınızı kıyaslayın, (cep çevresini özellikle-baldır) telefon değen yer daha kılsız. normalde sadece bende olduğunu sanıyordum ama birkaç kişide de aynı sonucu duyunca entry gireyim dedim.

*hakkında araştırma yapıldı mı bilmiyorum lakin bu bile artık elimizden düşürmediğimiz telefonların ne derece zararlı olduğunu gösteriyor.
  • gece gece bacağımızı açıp izlememizi sağlayan entry. sanırım doğru biraz da diğer cebe koyayım.
  • yalnız değilmişim, maalesef doğrudur...

(bkz: #68344248)
  • sürtünmeyle alakalı bir olay. radyasyondan falan olmuyor bu. o yüzden korkacak bir şey yok.
  • telefonu genelde arka cebimde taşıyorum ciddi ciddi halini merak ettim şu an gidip bir bakayım.
  • kontrol ettim. hakikaten doğru. sol cep bölümü daha kılsız. sağ cep bölümünde ise atatürk silüeti var.
  • bir adanalı olarak yanlışladığım önerme. keşke öyle olsaydı :(
  • bazen sola bazen sağa aktarılarak çözülebilecek sorun.
  • aşınma ve sürtünme ile ilgili olabilir.
    dikkat edilirse genel olarak belli bir yaşın uzerindeki erkeklerin ayak bileklerinde de çorap giymeye bağlı olarak bir kılsızlık durumu vardır.
    kadınlarda ise bu durum, dar kot pantolon giymeye bağlı olarak üst bacak yanları ve kalça kısımlarına tekabül eder.