şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bugün instagramda gördüğüm ve orjinal ismi ile dikkatimi çekince incelemeye karar verdiğim cep telefonu aksesuar sitesi. kolay ve basit arayüzü ile sevimli de gözüküyor. arkadaşlarla ufak bir deneme siparişi verdik, sonucunu burdan paylaşacağım.

edit: ürün, sevimli güzel bir kutu içinde birgün sonra elime geçti.
  • n11.com sitesi üzerinden satış yapıp, ürüne onay verip sonra da arayıp "o ürünün boyutları farklıymış, siparişinizi iptal edebilir misiniz" diyen satıcı. madem öyle bir problem var neden siparişimi onayladınız, neden o ürünler hem sitenizde hem de n11 mağazanızda halen satışta?
    n11'e durumu ilettiğimde ise "satıcı onay verdiği satışı iptal edemez, siz iptal edebilirsiniz" dedi, iadesi uğraştırmasın diye iptal talep ettim ama siparişi onaylayıp 5 dakikada arayan satıcı iptal talebini bir türlü onaylayamadı.
    korkuluk gibi duran n11; "iletişim bilgilerinizi iletir misiniz?" diye boşuna mesaj atmayın, bir çözüm üretmeyeceğinizi adım gibi biliyorum.
  • bir koruyucu ekran ve silikon kılıf aldığım, güvenilirliği konusunda hiç şüphe olmayan, işini iyi niyetle ve titizlikle yapan hepsiburada.com mağazası. ürün elinize geçtiğinde kutusunu açmaya kıyamazsınız öyle güzel paketliyorlar. * ayrıca kendi siteleri de varmış.

gönderilen ekran koruyucunun cep telefonuyla * tam olarak uyum sağlayamaması üzerine kendilerini arayarak durumu bildirdim. gayet sıcak karşıladılar ve hiç ikilemeden, beni tekrar kargoyla falan uğraştırmadan aynı özenle yenisini yolladılar. üstelik telefondaki arkadaş güzel türkçe konuşuyordu ve oldukça iyi niyetliydi.

gelen ikinci ürünün de ilkinin aynısı olduğunu farkettiğimde, sadece durumu bildirmek amacıyla aradım, tekrar göndermediniz şart değil yalnızca bildirmek için aradım dediysem de gayet kaliteli bir üslupla ve iyi niyetle ürünü tekrardan yollayacaklarını söylediler. ürün şimdi elime geçti, diğerleri gibi bu da özenle kutulanmıştı. aldığım hizmet verdiğim paradan fazla oldu neredeyse. resmen mahçup oldum diyebilirim, hiç alışkın değiliz bunlara. buradan onlara teşekkür etmek istiyorum. bir dahakine ödeşiriz umarım. *

kısacası buradan alışveriş yapacak olursanız hiç düşünmeyin, çok memnun kalacağınızdan eminim.
  • piyasada çok daha pahalıya satılan kılıfları daha uygun fiyata satan ürünleri kaliteli gönderimi hızlı ve bedava kargo imkanı sunan güvenilir bir site.
  • alışveriş yaptığım en ilgili ve en dürüst internet mağazası.

öyle ki aynı ürünü küçük bir kusuru var diye tekrar tekrar 3 kez aynı özenle yolladılar, 3. kez göndermelerini talep etmememe rağmen yanında da aldığım üründen daha pahalı bir hediye göndermişler. resmen mahçup oldum yahu. burayı okuyorlarsa ayrıca bir de buradan teşekkür etmek istiyorum kendilerine.

gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz efendim.
  • yukarıdaki entry'lerden bağımsız, gerçek bir alıcı olarak deneyimimi anlatmak gerekirse;

17 ekim çarşamba günü moto g5s plüs telefonum için verdiğim kılıf siparişi aynı gün kargoya verildi. aras ile ankara'dan gönderilen sipariş bu sabah 11:50 sularında tarafıma ulaştı.

silikon lacivert slim bir kılıf, kasaya tam oturuyor ancak kesim olarak tam simetrik değil çünkü alttan açıklık veriyor demeyelim de, micro usb ve 3.5mm jack tam oturuyor fakat mikrofon kısmını kılıf çok azcık kapatıyor. aynı şekilde yaptığım konuşmalarda bu bir problem yaratmadı (20 dk. da 3 görüşme yaptım) yani kılıfın kokusu da çok güzel ne bileyim, rengi ve kullanılan silikon da çok hoşuma gitti, bayıldım.

bu arada küçük bir tamamen kapalı kutuda (hani bu pizza kutuları var ya, onların küçük versiyonunu hayal edin, kenarlardan açılan fakat daha sağlam versiyonu) işte onun içerisinde geliyor ve bu noktada bence gayet başarılı bir paketleme yapılmış zira daha önce yaptığım birçok kılıf alışverişlerinde kargolama, üstünde kargo poşeti altında kılıf poşeti içerisinde kılıf olarak geldi.

t: şuan için işlerinde gayet başarılı telefon aksesuarları satan mağaza.
  • airpods'u 289 tl gibi bir meblağya sata(bile)n bir site. sipariş verip deneyen varsa bilgi versin lütfen