şükela:  tümü | bugün
446 entry daha
  • hakkında uyarmak istediğim karttır. bunun kredi kartını ilk 50.000'den sonra aldıysanız ya da şimdi kampanyalara kanıp almayı düşünüyorsunuz şunu bilmeniz gerekiyor: ilk alışverişten sonra 70 tl yıllık kart ücretini haşırt diye geçiriyorlar.

ha şunu da söyleyeyim; ben kart ücretine karşı değilim. çakallığa karşıyım. daha önce 2 başvuru yapmıştım, değerlendirme aşamasında bilmemne diye 2-3 ay oyaladılar, telefonla aradığımda "çükübik fikibok bi şeyler olmuş, yeniden başvurunuzu alalım" dediler ve bu sefer de ilk 50 bin dolduktan sonra başvurmuş oldum (ha ilk 50 bin doldu ya; daha önce 2'şer ay süren başvuru değerlendirme süreci bu sefer 10 dakika sürdü, tak onaylandı başvurum!). hadi ona da neyse. birkaç ay kullanırım, memnun kalmazsam kapatırım, memnun kalırsam bir hesap yaparım, kârlı görürsem kart ücretini de öder, devam ederim dedim. ama bunların çakallığı; yıllık kart ücretini ilk alışveriş ile birlikte kesmeleri ve iade etmemeleri. vakit bulursam hakem heyeti'ne falan şikayet edeceğim, yoksa kırıp atacağım siktiğimin kartını.

enpara'nın kampanyaları hız kesti ama baştan verdiği ücretsiz bankacılık sözünü tutuyor en azından. ve bende böyle güvensiz bir izlenim bırakmadı.
  • istisnai bir durum haricinde kart aidatlarının tüm bankalarda kartın kullanılmaya başlandığı an itibariyle yansıtıldığını bilmeyen yazarları göstermiştir.
22 entry daha