• (bkz: enpara) bunu beğendi.
  • dünyada eft işlemini bu kamillerden daha yavaş yapan bir banka var mı çok merak ediyorum. acil zamanlarda güvenmemek lazım.
  • yüklü alışveriş yapınca bonus yükleyip 7 gün içinde silen banka. para kaybetmiş gibi üzüyor.
  • oldukça memnun olduğum bankacılık hizmeti.

bu aralar iş seyahatlerimden ötürü yurtdışına gidip gelme durumum var. yurtdışında ücretsiz para çekimlerimi komisyonsuz faizsiz ve sorunsuz yapabildim.

her türlü para transferi,hesap açımı, kredi kartının bonus miktarı vs türkiye şartlarında olabilecek en iyi düzeyde.

bir şanssızlık olarak, istanbul'a son dönüşümde atatürk havalimanında atm, kartıma el koydu.

tekrar yurtdışına çıkacağımı belirtip acil kart talebinde bulundum.

müşteri temsilcilerinden yılmaz bey her türlü desteği vererek bu kartın bana ulaşmasını ve müşteri memnuniyetinde tam performansı sağladı.

çözüm odaklı oldukları için teşekkür ediyorum. cepteteb'i neden tercih etmem gerektiğini tekrar anladım.
  • kitapseverleri sevindiricek bir kampanya yapmış şubesiz bankacılık uygulaması.

kampanyamız 5 eylül – 31 aralık tarihleri arasında geçerli.

cepteteb banka kartı ile kitapyurdu.com’dan yaptığın alışverişlerin %50’sini iade edeceğiz.

ay (takvim ayı) içerisinde maks. 25 tl, kampanya boyunca ise toplamda maks. 75 tl iade almaya hak kazanabilirsin.

cepteteb ile kitapyurdu.com’da harcaman dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde işlem yaptığın cepteteb banka kartı’na %50 indirim iadeni gerçekleştiririz. aylık olarak iade edeceğimiz maksimum tutar 25 tl’`dir.
  • hesap açma işlemleri neye göre çalışıyor tam olarak anlamadığım banka. kendisiyle gayet güzel çalışıyoruz her şey yolunda gidiyor diye kardeşime de önerdim çocuğu 10 gündür ne arayan var ne soran. hayır insan olumsuz bari döner, hoş hesap açmak için neden olumsuz dönülür onu da bilemeyeceğim ama.
  • banka kartı için başvuru yapmıştım 2 gündür ne arayan var ne soran. enparaya göre yavaşlar.
  • istisnai bir durum haricinde kart aidatlarının tüm bankalarda kartın kullanılmaya başlandığı an itibariyle yansıtıldığını bilmeyen yazarları göstermiştir.
  • eğer bu bankacılığın kredi kartıyla playstation store'dan alışveriş yapmaya çalışıyor ve yapamıyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp kartı ps store'da kullanabilmek için talep açtırmanız gerekiyor. zira bir ara playstation network'te bu kartla çok fazla işlem yapıldığı için bu mağazaya özel kısıtlama getirmişler.
  • şu anda sistemleri çalışmamaktadır. banka kartını kullanamadım ve internet-mobil şube çalışmıyordu en son baktığımda.
hesabın var mı? giriş yap