*

şükela:  tümü | bugün
 • arhanoğlu holding'in kadın veliahtı. sosyetenin gözde simalarından. en son serdar bilgili'yle paris'te kaçamak yaptıkları kulislerde konuşuldu.
 • sözlükte her iki kişiden birinin cersei lannister için kullandığı yanlış yazımdır.

  hepiniz mi imla özürlüsünüz, hadi onu geçtim 60 bölümdür alt yazı da mı okumuyorsunuz lan sığır sürüsü!
 • ilk sezonda vurulduğum varlık. hatta yıldız tilbenin ama evlisin şarkısını kendisine ithaf etmiştim.
 • (bkz: femme fatale)
 • burada bile cersei lannister'le karıştıran denyolar var. enteresan. erkek muadili jamie lannister'dir.
 • cersei lannister hanım ablamızın iyi yürekli ikiz kardeşi. hatta cersei lannister'ın cercei ablanın kötü yürekli ikiz kardeşi olduğu da sıkça söylenir.

  çok delikanlı zeki ama saf bir ablamızdır kendileri. henüz 15 yaşındayken jaime lannister abimizin kızı cersei zannedip sulanması sonucu henüz çocuk yaşta casterly rock'tan ayrılıp kendini iyi işlere adamıştır.

  daenerys orospusuna ejder yumurtalarını o hediye etmiştir, kızcağız yabancı memlekette hayvan gibi satıldı keyfi biraz yerine gelsin diye. aslında ja'qen h'ghar abimiz de abi değil de cercei'nin ta kendisi olduğu ve babası öldükten sonra arya perişan olmasın diye himayesine alıp assassin olarak yetiştirdiği de sıkça rivayet edilir. gizli bir kaynaktan aldığım duyuma göre varys'in de kuşları değil tek bir kuşu vardır kim olduğunu tahmin edersiniz. gendry'i king's landing'de güvenle saklayanın da varys'in kuşlarından biri olduğu söylenir. en son da kuzeye, night king abimizle görüşüp okkalı bol köpüklü bir türk kahvesi eşliğinde insanların hepsini yok etmekten vazgeçmesi için ikna etmeye giderken görülmüştür.

  velakin cersei hiç sevmez bu hanım ablayı. çünkü cersei orospunun önde gideni olduğundan aklı anca itliğe kopukluğa çalışır. yok şunu zehirliyim yok şunu öldürim yok kendime dinci ekstremist paralel yapılanma kurim düşmanımın eşcinsel çocuğunu öldürsün yok şehrin ortasında hem tarihi binaları harap edim hem de toplu katliam yapim yok erkek kardeşimi sikim. anlayacağınız "sözde" westerosun qraliçesi cersei dinsiz, ensest, katil, homofobik ve korkak bir yaratıktır. insan demeye gönlüm el vermiyor.

  ama cercei öyle mi? hayır. hayır değil. cesur, gözü pek, tatlış bir hanım ablamızdır kendileri. hem eğlenilecek hem evlenilecek kızdır. r'hllor ömrünü uzun etsin.
 • borcuna sadık kalmayan tek lannister!
 • bein connect'te bu ablamıza kim dublaj yapıyorsa içimdeki diziye olan hayranlığımı bitirdi, söndürdü. kelimelerin sonunu yutuyosun, baygın baygın konuşuyorsun. dizinin içine ettin ablacım.
 • doğru yazımı cersei lannister olan başlık.

  (bkz: cersei lannister)

  şunu yazmayı öğrenin artık aq 8 yıllık dizi.