şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. ikizler burcu üstelik.

edit: aynı zamanda muhabbetin dibine vurduğum badilerde yerini alan, sohbetini sevdiğim insan.
  • güzel sohbetli, biraz müneccim, dizi sever bir yazar. badim.
  • şahane sıcakkanlı yazar... fotokopi makinesiyle çoğaltılası, klonlanası...
  • badim olur. çok yazmıyor ama güzel yazıyor.
  • kadın biri.
  • kendini guevara sanan asiboy_18lere inat apolitik lümpen kadıköy insanı. kuşkusuz yahudiler ve bitli müzisyenlerden oluşan bir evrende sizle olduğundan daha mutlu olacaktir. (ben bitli müzisyen kontenjanından dahil oluyorum*)

ayrica snickers'ın sahibiyle arasını yapacağım şahıstır kendisi. sonra da türlü sırnaşıklıkla ayırıcam bunları. çünkü ben o lavuğum**
  • keşke yakınlarda olsa da kadıköy'de o bar senin bu bar benim her bi tarafı alt üst etsek dediğim cancağızım. yokluğuyla kışların daha sert, bar hayatının daha boktan geçmesine sebep olmakta zira.

lan duvara sıfır çekyat attım sırf sen uyurken mala bağlama diye.
  • bana içinde 'i don't want to be your friend, i want to fuck you like i'm never gonna see you again' tarzı cümleler geçen şarkılar armağan eden hoş ve kibar bir yazar.
    (tamam öncesinde ben edepsiz şarkılar yollamış olabilirim ama o kısma girmiyorum çünkü gerek yok.)

1 hafta sonra kendisinin de kedisinin de ruhuna sahip olacağımı belirtmek isterim. bedenlerine hiç girmiyorum. bu kadar güzel ve tatlı olmasalarmış.
    saygılar.
  • nickini rimel akıtan olarak değiştirmesi gerekiyor bu hatunun. 'insan nasıl her diyalogta gülme krizine girip göz yaşlarına boğulabilir' sorusunun cevabını veriyoruz karşılıklı.

kendisiyle yaşadığım tecrübelerden yola çıkarak konuşmanın en tehlikeli olduğu zamanları sıraladım;

evdeyken < tuvaletteyken (evet!) < yemek yerken < dışarıda yürürken < otobüsteyken (en tehlikelisi bu!)

ayrıca sabah uyku sersemiyken kolumu dişleyen kedisinden alacağım bi ıstırık var. onu en yakın zamanda şey edersek sevinirim.
  • bazen sözlükteki sevgilileri keşfederdim de birbirlerinin nickaltlarına yazdıkları yazıları filan okuyup gülümserdim. vıcık vıcık olanlaraysa 'ıyyy' diyip burun kıvırırdım.

kendisiyle flörtümüz* hangi kıvamda tam olarak bilemesem de seviyorum ulan. mütemadiyen duygulandırıyor beni, napıcam ben bu kadınla!

ayrıca gittiğim her şehirde, otel odalarımın kapısı sonuna kadar açık kendisine. kendi isteğiyle gelmezse zorla atıcam artık o olacak. hem bu gece tam gelmelikti. çerezleri hüplemiş olabilirim ama minibardaki alkoller duruyor. yazışmaktansa içip yüz yüze dertleşirdik. sonrası iyilik güzellik ^-^