şükela:  tümü | bugün
  • kayıp prenses'de nil rolunda oynamış oyuncu.
  • an itibari ile, bolum basına 80 binleri 90 binleri götüren oyuncuları, parmağının ucunda oynatan kız. (bkz: merhamet)
  • merhamet'te izlediğim kadarıyla çok yetenekli. yolu açık olsun, iyi şanslar diliyorum.
  • beren ve tuba ablaları izleyip oyunculuk öğrenseler yeridir kendisinden.
  • karadenizli olduğunu düşündüğüm başarılı küçük oyuncu.
  • türk dizileriyle hiç aram yoktur, aslında dizi değil, televizyonla aram yoktur. bu pazar evde takılayım dedim, televizyon açık öyle arada bakıyorum. kanal d falan bir dizi başlamış merhamet diye. bu kızı gördüm, ulan dedim bu napıyor, resmen kilitlenmiş izliyor buldum kendimi. kız oynamıyordu, yaşıyordu resmen rolünü. dizinin senaryosunu bilmem, kadrosuyla falan ilgilenmiyorum. tutar mı tutmaz mı umrum değil, izlediğim birkaç sahne ile beni ekrana bağlamış bu kız umut vaad ediyor.

devam.
  • oyunculuğu ile benim için merhamet adlı dizinin izlenmesini sağlayan kişi.
  • en sevmediğim çocuk oyuncu tipi. iyi oyunculuk karakterin duygularını bu kadar "bariz"leştirmek midir? figuran olsun demiyoruz da duygusal yansımaları ve geçişleri yumuşatması lazım. böyle çok sivri. psikopat gibi duruyor. ancak belli ki bu gazla gider. insanımız da sever tabi böylelerini.
  • bu kız rol yapmıyor resmen yaşıyor, o nasıl bir gerçekçi ağlamadır allahım, helal olsun.
    bu kız dizide ağlamaya başlayınca senkronize olarak ben de ağlamay başlıyorum o derece..
  • merhamet dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından yapımcılar ve ajanslar arasında "kim bu kız" konulu telefon trafiğine neden olmuş genç oyuncudur.