• beren ve tuba ablaları izleyip oyunculuk öğrenseler yeridir kendisinden.
  • dudaklarındaki yamuk dolgu,yüzündeki o saçma şişlik (dolgu mu botoks mu bilemiyorum) ile bu akşam yayınlanmaya başlayan öğretmen dizisinde karşıma çıkıp beni oldukça şaşırtmış genç oyuncudur.
  • türk dizileriyle hiç aram yoktur, aslında dizi değil, televizyonla aram yoktur. bu pazar evde takılayım dedim, televizyon açık öyle arada bakıyorum. kanal d falan bir dizi başlamış merhamet diye. bu kızı gördüm, ulan dedim bu napıyor, resmen kilitlenmiş izliyor buldum kendimi. kız oynamıyordu, yaşıyordu resmen rolünü. dizinin senaryosunu bilmem, kadrosuyla falan ilgilenmiyorum. tutar mı tutmaz mı umrum değil, izlediğim birkaç sahne ile beni ekrana bağlamış bu kız umut vaad ediyor.

devam.
  • bu kız rol yapmıyor resmen yaşıyor, o nasıl bir gerçekçi ağlamadır allahım, helal olsun.
    bu kız dizide ağlamaya başlayınca senkronize olarak ben de ağlamay başlıyorum o derece..
  • oyunculuğu ile benim için merhamet adlı dizinin izlenmesini sağlayan kişi.
  • ogretmen dizisinde mevsim karakterini canlandiran oyuncu. yukarda daha önce oynadığı karakterleri cok iyi canlandirdigi yaziyor ama bu dizide bağıra bağıra oynadigini söylemek gerek. bagirarak büyük oyunculuk sergilediğini düşünüyor olmali. yönetmen niye uyarmamış hic anlamadim.
  • merhamet dizisinin ilk bölümünün yayınlanmasının ardından yapımcılar ve ajanslar arasında "kim bu kız" konulu telefon trafiğine neden olmuş genç oyuncudur.
  • (bkz: bana artik hicran de) fragmaninda dokturen guzellik.
  • öğretmen dizisinde gözüme batan tek karakter. yüzüne tövbe estağfurullah bir şey olmuş. gözü kapanmıyor ağzı durmuyor
  • ezel dizisinin ilk 7-8 bölümünde eyşan'ın kardeşi bahar karakterinin ufaklığını da oynamış(onu da şahane oynamış tabi). 5-10 yıla kalmaz memleketin en iyi kadın oyuncularından biri olacak keyifle izliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap