• bisürü fetişim var ama ayak fetişim yok. ama bu nefis kadın sayesinde her an başlayabilir. sanırım ilgim ayaklarına da değil; daha çok şampanya kadehi kadar zarif ayak bileklerine ve onları sergilerken giydiği şık kıyafetleri taşıyışındaki kışkırtıcılığa.
  • gülerken sempatik, haber sunarken karizmatik spiker..bugün tvde hem hafta içi gece haberlerini sunuyor hem de haftasonu program yapıyor.bu kadar yoğun bir performansa nasıl dayanıyoru merak ediyorum
  • haziran 2008'de evlenmiş, kısa süre sonra boşanmıştır.
  • permalı saçlarıyla çok güzel olmuş. ışıl ışıl bir kadın. ekranın en güzellerinden. her yeriyle, komple güzel.
  • bugün tv'de bugün haftasonu ve bilumum haber programlarını sunan kısa sarı saçlı, büyük küpe takmayı seven, bizlere sürekli "değerli izleyicilerimiz" diye hitap eden, internette tek bir tane bile resmine rastlanamayan sunucu.
  • şu anda bugün tv de haber sunan dünya tatlısı spiker. güzel, evet çok güzel ama bunun da ötesinde çok tatlı. benimle bir akşam yemeği yese dünyalar benim olurdu. (bkz: rüyalar gerçek olsa)
  • bekar ve yalnız galiba. programına katılan adamlara iyi yazılıyor. bugün murat kazanasmaz'a da fena bilendi. bilemiyorum tabi belki karakteri böyledir. yargılamayalım durduk yere.
  • bugün tv'yi ne zaman açsam gördüğüm ve program bitinceye dek kanal değiştiremediğim sunucu. ses tonu, hitabeti, ciddiyeti çok iyi.

maçı bıraktım rte izliyorum sayesinde.
  • kısa saç en çok ona yakışıyordu. anca uzattı şu sıralar. bu hali de gayet güzel. ayrıca topuklu ayakkabıyı ve kırmızıyı en iyi taşıyan spikerdir kendisi. tabi simge fıstıkoğlu'nun yeri ayrı gönlümde.
hesabın var mı? giriş yap